Özcan Deniz-Feyza Aktan kavgasına görümce de katıldı

Eski eşi Özcan Deniz ile ağabeyi Ercan Deniz hakkında fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldığını iddia ederek şikayette bulunan Feyza Aktan'ın kavgası sürüyor. Kavgaya şimdi de Deniz'in kız kardeşi Sibel Semerci de katıldı.

Özcan Deniz’in kardeşi Sibel Semerci, ağabeyinin eski eşi Feyza Aktan’a ağır suçlamalarda bulundu:

"ÇOCUK ÖLÜMDEN DÖNDÜ"

"İçki, kahve, sigara olmazsa olmazın! Bir gece sızıp kaldın. Koca evin yarısı açık unuttuğun elektrik sobası yüzünden yandı. Küçücük çocuk ölümle burun buruna geldi.

"SAÇLARINI BOYADIN"

Çocuğunun saçlarını sarartıcı kimyasal kullanarak boyadın. Bebek saçları turuncu oldu.

"GELİŞİMİ GERİ"

Çocuğun kilo gelişimi yaşıtlarının gerisinde. Çünkü onu sadece bisküvi, cips, çikolata, sakızla besliyorsun... Anne olmak sadece doğurmak mıdır?"

Özcan Deniz-Feyza Aktan kavgasına görümce de katıldı

"OĞLUMUN GELİŞİMİ İYİ"

Bu iddialar üzerine Feyza Aktan, bir açıklama yaparak suçlamalara cevap verdi:

"Oğlumun sağlık durumu ve gelişimi son derece iyi. Üç yıldır her ay düzenli gidilen doktor kontrolüne gerçekten önemseyip gelselerdi süreçten haberdar olurlardı. Beklediğim süreci yaşıyorum, küçük bir çocuğun anneden velayetinin alınması tartışmasız zalimce ve bu imajı yıkmak için ancak beni kötü ve yetersiz bir anne gibi göstermekle başarılabilir. Günlerdir anneliğimle ilgili atılan bu iftiraları hazmetmesi güç, şu an bunu açıklamak zorunda kalmam daha da güç. Tüm iftiralarla ilgili hukuki süreçleri başlattım. Beni zan altında bıraktıkları her şeyi yargı önünde ispatlamakta mükelleftirler."

Özcan Deniz-Feyza Aktan kavgasına görümce de katıldı


Özcan Deniz-Feyza Aktan kavgasına görümce de katıldı