Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
482.560
-7.97%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C
  Özge Ulusoy'dan annelik yorumu

  Özge Ulusoy'dan annelik yorumu

  Mankenlik mesleğinin kısa ömürlü olduğunu vurgulayan Özge Ulusoy, anne olunca sadece özel defilelere çıkacağını söyledi.
  • Ajanslar
  • 13.06.2015 - 15:54

  Özge Ulusoy dan annelik yorumu #1

  Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin davetlisi olarak geldikleri Kahramanmaraş’ta gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken Özge Ulusoy, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

  Mankenliğin hayatın sadece belirli bir döneminde yapıldığını belirten Ulusoy, anne olduktan sonra bu işin zorlaştığını belirterek, "Anne olursam sadece özel defilelere çıkarım" dedi:

  "ANNE OLURSAM ÖZEL DEFİLELERE ÇIKARIM"

  "Aile kurmak, çocuk sahibi olmak çok güzel şey. Ondan sonra nasıl ilerletirim kariyerimi bilmiyorum. Belki podyumlarda daha az olurum televizyonlarda daha çok olurum ya da başka mesleklere geçebilirim. Ama anne olduktan sonra bu işin azalması normal bence. Anne olursam sadece özel defilelere çıkarım."

  ÖZGE ULUSOY - GALERİ

  Özge Ulusoy dan annelik yorumu #2

  "MANKENLİK GÖRÜNDÜĞÜ KADAR KOLAY DEĞİL"

  Ulusoy, manken olma hayali kuran genç kızlara da tavsiyelerde bulunarak, mutlaka aileleri ile birlikte hareket etmelerini önerdi:

  "Anne ve babanın destek olması gerekiyor en azından. Ne yaptıklarını ailenin bilmesi gerekiyor. Ailenin de çocukları 'Nereye gidiyor? Ne yapıyor?' haberdar olması lazım. Bu arada tabii ki eğitimlerine devam etmeleri gerekiyor. Ben manken oldum okumaya gerek yok falan dememeleri lazım. Bir de çok disiplinli olmalarını tavsiye ediyorum. Mankenlik göründüğü kadar kolay değil. Kendinize iyi bakmanız, kendinize mesai harcamanız gerekiyor."

  Özge Ulusoy dan annelik yorumu #3  Görüş Bildir