Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.732
-2.69%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Özlem Tekin muhtarlık azalığı için mazbatasını aldı

  Küçükbük Mahallesi'ne Muhtar azası olarak seçilen Özlem Tekin, mazbatasını aldı.
  • Ajanslar
  • 09.03.2016 - 16:16
  Özlem Tekin muhtarlık azalığı için mazbatasını aldı

  Bodrum'da daha önce belde statüsündeyken Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönüştürülen bazı yerleşim yerlerinde, Bodrum Belediye Meclisi'nin 7 Mayıs 2015 tarihinde aldığı karar ile yeni mahalleler oluşturuldu.

  Özlem Tekin muhtarlık azalığı için mazbatasını aldı #1

  MUHTAR AZASI OLDU

  Bu kapsamda 11 yeni mahallede seçim yapıldı. Türk rock müziğinin güçlü seslerinden Özlem Tekin'e aza olarak listesinde yer veren Ali Akbulut, üç adayın yarıştığı Küçükbük Mahallesi'ndeki seçimde muhtar seçildi. Ali Akbulut'un listesinde 2'nci sıradaki Özlem Tekin de aza seçildi.

  Özlem Tekin artık resmen muhtar azası VİDEO

  MAZBATALARINI ALDILAR

  Muhtar Akbulut ve azaları Bodrum Adliyesi'ne gelerek seçim kurulu başkanlığından mazbatalarını aldı.

  "SAHNEDEN DAHA HEYECANLIYMIŞ"

  Mazbatasını almaya giderken ve aldığında oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Özlem Tekin, mazbatasını gösterip "Çerçeveletip asacağız. Çok heyecanlandım. Sahneden daha heyecanlıymış. Halen heyecanlıyım" dedi. Dinleyenlerinden ve sanatçı arkadaşlarından destek aldığını belirten Tekin, muhtar Akbulut ve destekçilerinin yüzlerini kara çıkarmayacağını söyledi. Tekin, mahallelerinde yaz sezonu öncesinde güzel bir hazırlık yapmak istediklerini söyledi. Muhtar Akbulut ise "Öncelik vereceğimiz konuları belirleyip işe başlayacağız. Bu kapsamda belediye başkanlığı ziyareti ve bazı başvurularımız olacak. Yapacaklarımızda hızlı sonuç almak için elimizden geleni yapacağız" dedi.  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir