Dolar
6.8597
0.1006%
Euro
7.7279
0.3154%
Altın
1775.06
-0.0157%
Borsa
115748.47
-0.9916%
G. Altın
392.135
0.2046%
Bitcoin
62784.75
0.0912%
25ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 25 C

  Pınar Altuğ: Bir bakışımla hizaya gelir

  Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.
  • 11.06.2014 - 08:40

  Pınar Altuğ: Bir bakışımla hizaya gelir #1

  Pınar Altuğ: Bir bakışımla hizaya gelir #2

  Oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la birlikte 5 yaşındaki kızları Su'yu şımartmadan büyüttüklerini söyledi ve ekledi: "Dominant ve eski kafalı bir anneyim. Her şeyden önce kızımın annesiyim; arkadaşı değilim. Su, bir bakışımla hizaya gelir"

  Son günlerde ailece bazı tatsız haberlerle basında yer alan ünlü televizyon yıldızı Pınar Altuğ Atacan, içini Sabah'tan Özlem Avcı'ya döktü...

  İşte o söyleşiden çarpıcı detaylar..

  "AİLECE ZOR BİR DÖNEM GEÇİRDİK"

  Eşiniz Yağmur Atacan geçtiğimiz günlerde aracında saldırıya uğradı. Bu olay ailenizi nasıl etkiledi?
  Bu olay ailemizi çok yordu ve üzdü. Hepimizi çok huzursuz etti. Hayattaki en önemli şeylerden biridir huzur. Yağmur iyi çok şükür. Biz birbirine bağlı bir aileyiz. Her zaman birbirimizin yanında ve arkasındayız. Babamızı da toparladık çok şükür. Ama tabii ki çok zor bir dönem geçirdik, hala da bitmiş değil. Davamız devam ediyor. Yağmur da, ben de Türk adaletine güveniyor ve inanıyoruz. Umarım doğru karar verilecek.

  "ANNELİK YAŞAMADAN ANLAŞILAMAYACAK BİR DUYGU"

  Annelik size neler öğretti?
  Anne olmanın ne kadar mükemmel bir şey olduğunu öğrendim. Bir kadın, anne olmadan önce anneliğin ne demek olduğunu, bir evladın ne kadar kıymetli olabileceğini bilemez. Yaşamadan anlaşılamayacak bir duygu. Allah isteyen herkese evlat bağışlasın, gerçekten çok özel bir duygu.

  "BENCE HERKES BAKABİLECEĞİ KADAR DOĞURMALI"

  Su'ya bir kardeş düşünüyor musunuz?
  Hayır düşünmüyorum, çünkü bence herkes bakabileceği kadar doğurmalı. Bakmak demek; sadece onu dünyaya getirip de yaşatmak değil. Önemli olan ona iyi bir gelecek verebilmek, gereken ilgiyi gösterebilmek. Bu sadece maddiyatla bitmiyor. Ben kızımı halen koynumda büyütüyorum. Mümkün olduğunca onunla vakit geçirmeye çalışıyorum. O bir köşede yardımcı ile oyun oynamıyor. Bir arada vakit geçirebilmek çok önemli. Öte yandan bizim mesailerimiz normal saatler değil. Sabah 07.00'de evden çıkıp gece yarısı eve dönüyorum. Sabah kızımı uyandırıp öpüp öyle işe gidiyorum. Öte yandan benim de sosyal hayatım var, bir kocam var. Bütün bunları da insan ertelemeden yaşamalı.

  Görüş Bildir