Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
476.311
0.93%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C
  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı

  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı

  Şahan Gökbakar, kendisini dolandıran iki factoring şirketine tekrar dava açtığını söyleyerek, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla nasıl dolandırıldığını anlattı.
  • 07.03.2015 - 09:13

  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı #1

  Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 4'ten alacağı 25 milyon lirayı ödemediği iddiasıyla dağıtım şirketi Tiglon'un sahibi Murat Akdilek'e açtığı davanın ardından, hakkında takipsizlik kararı verilen paranın devredildiği iki factoring şirketinin yetkililerine de dava açıldı.

  ALACAKLARI BAŞKA ŞİRKETE DEVRETTİ

  İddialara göre; Akdilek, filmin haklarını almadan yeni filmi çeken Çamaşırhane Film ile sözleşme imzalamadan önce, filmden doğacak tüm alacaklarını Gökbakar'dan habersiz iki factoring şirketine devretti. Gökbakar bu devirden sonradan haberdar oldu. Fakat sözleşme gereği 25 milyonluk hasılat iki şirkete geçti. Durumu öğrenen Gökbakar, yargıya başvurdu.

  TAKİPSİZLİK KARARI

  Savcılık Gökbakar'ın şikayeti üzerine geçtiğimiz aylarda Akdilek'e dava açtı fakat iki factoring şirket yetkilileri hakkında sorumlulukları olmadığı iddiasıyla takipsizlik kararı verdi.

  YENİ DAVA AÇILDI

  Gökbakar hukuk savaşını sürdürdü ve karara yaptığı itiraz sonucu İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimliği takipsizlik kararını kaldırdı. Savcılık bu karar üzerine, olayda sorumlulukları olduğu gerekçesiyle Tekstil Factoring ve Deniz Factoring'in dört sorumlusuna hileli davranışlarla Gökbakar ve şirketini aldattıkları gerekçesiyle 'görevi kötüye kullanma' ve 'dolandırıcılık' suçları kapsamında dava açtı.

  GÖKBAKAR DOLANDIRICILARI DEŞİFRE ETTİ

  Açılan davaların ardından Instagram hesabından açıklama yapan Gökbakar, davanın peşini bırakmadığını söylerek bir şema fotoğrafı paylaştı. Gökbakar, paylaştığı şema fotoğrafının altına uzun bir yazı yazarak nasıl dolandırılıdğını anlattı.

  İŞTE O FOTOĞRAF;

  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı #2

  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı #3
  Şahan Gökbakar nasıl dolandırıldığını şemayla anlattı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir