Şarkıcı Nihat Doğan ani boşanmanın ardından ilk kez konuştu:
ensonhaber.com

Yaptığı aaçıklamalarla sürekli gündem olan Nihat Doğan ile İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar), Ağustos 2022'de sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu.

Arzu Doğan-Nihat Doğan çiftinin 2023 yılında Badıkan adını verdikleri bir evlatları dünyaya geldi.

Evlilikleriyle ilgili sürekli farklı iddialarla gündeme gelen ünlü çiftten üzen haber geçtiğimiz aylarda geldi ve ani kararı magazin gündemine bomba gibi düştü.

Boşanma sebebi olarak da Nihat Doğan'ın eşini aldattığı iddia edildi. Ani boşanmanın ardından ilk kez konuşan ünlü isim, itiraflarıyla gündem oldu.

İhanet iddiası sorulan Doğan şöyle konuştu;

"Tamamen iftira"

'Öyle bir şey asla yok. Tamamen iftira. Bunu söyleyen de çocuğumun annesi. Başka biri söylemiş olsaydı eğer sandık yüzü görmemiş çok sözlerim var ama çocuğumun annesi olduğu için.

"Bende sonsuz kredisi var"

Şimdi şöyle söyleyeyim burada yalan olan yok hayatıma çok kadın girdi çıktı. Herkes benden bir şey aldı gitti. Ama o bana bir evlat verdi. Bende sonsuz kredisi var.

"Ortada çocuk var"

Eğer ortada ortak bir evlat olmasaydı bunu söylemesini algılayabilirdim ama şimdi ortada çocuk var. Bu sözler bana bencilce geliyor. O yüzden cevap vermek istemedim.' dedi.

'Belki de ben başaramadım'

Bu ayrılık süreci ile ilgili de 'belki de ben başaramadım' diyen Nihat Doğan 'Ben iyi bir koca olamadım, iyi bir sevgili olabilirim ama iyi bir baba iyi bir koca olamadım, evliliği taşıyamadım. Evlilik bana göre değilmiş aslanı evcilleştiremezsin' şeklinde konuştu.

Kendine yeni bir eş aradığını söyleyen Nihat Doğan, Yusuf Güney'e de çağrı da bulundu.

"Astral seyahate inanıyorum"

Doğan, "Senin de sevgilin varmış oralarda bana da birini ayarla. Astral seyahate inanıyorum, seyahate giderken beni de çağır.

"Bana oradan acil birisini bulman lazım."

Nihat Doğan ırkının uzaya yayılması lazım, ben de uzaya tohumlarımı bırakmak istiyorum, bana oradan acil birisini bulman lazım."