Petrol
110.69
0.64%
Euro
17.0335
1.38%
Dolar
15.9288
0.35%
Altın
949.9
0.78%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
481.684
0.05%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C
  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol birlikte tatile çıktı

  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol birlikte tatile çıktı

  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol, bayramın ilk gününü Assos’ta baş başa geçirdi.
  • 30.07.2014 - 10:04

  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol birlikte tatile çıktı #1

  Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra İbrahim Çelikkol'la yeni bir aşka yelken açan Sinem Kobal'ın birlikteliği her geçen gün farklı bir boyut kazanıyor. Gözlerden uzak kalmak konusunda ısrarcı olan çift, bir kaç ay önce Polonezköy'de görüntülenmiş ancak "Biz arkadaşız" açıklaması yapmışlardı. İkilinin aralarındaki ilişkinin hiç de açıkladıkları gibi olmadığı ortaya çıktı.

  Haklarında çıkan aşk dedikodularının ardından Riva’da birlikte görüntülenen, ancak fotoğraflara rağmen sadece arkadaş olduklarını söyleyen Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, bayram tatiline çıktı. Önce menajer Ayşe Barım’ın doğum gününü kutlamak için Ayvalık’a giden ikili, daha sonra Assos’a geçti.

  HATIRA FOTOĞRAFI ELE VERDİ

  Kobal ve Çelikkol’un birlikte tatil yaptığını ortaya çıkaran ise konakladıkları Kartal Yuvası Kayalar Terrace Otel’in çalışanı oldu. İbrahim Çelikkol’la hatıra fotoğrafı çektiren genç personel, o kareyi sosyal medyada “#selenaylageldi” hashtag’iyle paylaştı. Sinem Kobal, “Selena” dizisinde başroldeydi.

  Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol birlikte tatile çıktı #2

  Sinem Kobal Kimdir

  Sinem Kobal Haberleri

  SİNEM EL ÖPTÜ

  Öte yandan Çiçeği burnunda aşıklar birlikte gittikleri İzmir Dikili'de, Çelikkol Ailesi'nin büyüklerini ziyaret etti. Çift bir gün İzmir'de kaldıktan sonra İstanbul'a döndü.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir