Petrol
76.82
0.88%
Euro
19.6351
-0.27%
Dolar
18.6408
0.01%
Altın
1.075
0.37%
Borsa
5005
3.08%
Bitcoin
324.356
-0.23%
13ºC
İstanbul
Bulutlu 13 C

  Şükran Ovalı da Paramparça'dan ayrıldı

  Nurgül Yeşilçay'ın ayrılması üzerine "Paramparça" dizisine Ayşe karakteriyle dahil olan Şükran Ovalı, sezon finaliyle kadrodan ayrılacak.
  • 14.06.2016 - 16:16
  Şükran Ovalı da Paramparça'dan ayrıldı

  Şükran Ovalı da Paramparça dan ayrıldı #1

  Star TV ekranlarından ikinci sezonunu dolduran sevilen dizi "Paramparça" sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

  ŞÜKRAN OVALI DA DİZİDEN AYRILDI

  Çekimleri tamamlanan sezon finalinin ardından dizide sürpriz bir ayrılık yaşandı. Diziye Nurgül Yeşilçay'ın ayrılığının ardından dahil olan Şükran Ovalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kadrodan ayrıldığını duyurdu.

  Güzel oyuncu Şükran Ovalı

  AYRILIĞINI INSTAGRAM'DAN DUYURDU

  Ovalı'nın paylaşımına çok sayıda seveni yorum yağdırdı. Dizi ekibine ve izleyicilere teşekkür eden güzel oyuncu vedasını şu sözlerle duyurdu;

  "Güzel ekip öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez'e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Şeref Meselesi'nden sonra sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuzcasına, her sabah sizi görmek benim için mutluluktu. Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan'a, Ebru'ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina'ya, Leyla'ya, Burak'a ve çok kıymetli Hümeyra'ya Barış'a herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum .Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endomel'e ayrıca teşekkür ederim.Seneye Paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edecek kalpten başarılar dilerim. Görüşmek üzere."

  Şükran Ovalı da Paramparça dan ayrıldı #2

  OVALI-PETEKKAYA TARTIŞMASI İDDİASI

  Başrol oyuncusu Erkan Petekkaya'nın Nurgün Yeşilçay'la mahkemelik olmasının üzerine Şükran Ovalı'yla da tartışma içine girdikleri ve Ovalı'nın artık daha fazla dayanamadığı için diziden ayrılacağı iddia ediliyordu. Anca Ovalı'nın paylaşımında Petekkaya'dan 'canım' diye bahsetmesi akıllarda soru işareti bıraktı.

  Şükran Ovalı da Paramparça dan ayrıldı #3


  Görüş Bildir