Euro
15.2766
-0.07%
Dolar
13.5815
-0.06%
Altın
794.8470
0.03%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
508.157
0.87%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Tuba Büyüküstün'den veda mesajı

  4 bölüm sonra final yapmaya hazırlanan Kara Para Aşk dizisinin başrolü Tuba Büyüküstün, Instagram'dan duygusal bir veda mesajı yayınladı.
  • 24.06.2015 - 10:34
  Tuba Büyüküstün'den veda mesajı

  ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Kara Para Aşk'ta final yavaş yavaş yaklaşıyor.

  Tuba Büyüküstün den veda mesajı #1

  Dizinin başrollerini Engin Akyürek ile paylaşan Tuba Büyüküstün, sosyal medya hesabından dizinin final senaryosuyla birlikte bir mesaj yayınladı.

  Güzel Oyuncu Tuba Büyüküstün-Foto Galeri

  "Yolculuğa başlama fikri çok zordu. Bilmediğin bir rotada ilerleme fikri, karşılaşabileceklerin, belki de en zoru yolculuk için bavulları hazırlamaktı. Anlayacağınız, vazgeçmek kolay olandı.. Ama bir kere bavullarımı hazırlamaya karar vermiştim. Zaten genelde nedense kolay olanı seçmem, huy işte...

  "KUCAKLARINDA TAŞIDILAR"

  Itiraf edeyim, zor bir yolculuk oldu. Bildiginiz ve bilmediğiniz... Itiraf edeyim, vazgeçmek istedim, bu yolculuğu tamamlayamayacağımı düşündüm. Yolun ortasında yere çöktüm, dizlerimin üzerine, elimden tutup sürüklediler, olmadı kucaklarında taşıdılar. Ayağa kalk dediler. Yaparsın dediler. Yaptım. Onlarla yaptım. Ekip denilen böyle bir şeydi çünkü. Düştüğünde, seni yeniden yürütebilen. Ve bir gün bitti dediler. Artık sonuna geldik. Evet yorulduk. Ama şimdi nasıl eve dönüp bavullarımı açacağım ve biliyorum içinden bir sürü güzel yürek çıkacak. Kalplerinizin sıcaklığını bana verdiğiniz için teşekkür ederim. Benimle kaldıkları sürece onlara iyi bakacağım..."

  Tuba Büyüküstün den veda mesajı #2

  Kara Para Aşk 51.Bölüm Fragman 1 HD İZLE


  Görüş Bildir