Petrol
94.66
0.57%
Euro
18.2401
-0.01%
Dolar
17.9209
0.05%
Altın
1.023
0.02%
Borsa
275
0.00%
Bitcoin
418.435
0.53%
25ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 25 C
  Tuğçe Kazaz: Putlaştırılmış Atatürk de yıkılmalıdır

  Tuğçe Kazaz: Putlaştırılmış Atatürk de yıkılmalıdır

  Tuğçe Kazaz, putlaştırılan her şeyin yıkılması gerektiğini, dolayısıyla Atatürk'ün de yıkılması gerektiğini söyleyerek "Osmanlı'nın ruhu yeniden diriliyor" dedi.
  • 02.02.2015 - 15:22

  kazaz

  Ünlü manken Tuğçe Kazaz, "Artık putlaştırdığımız her şey yıkılmalıdır. Dolayısıyla putlaştırılmış Atatürk de yıkılmalıdır. Osmanlı geri gelmiyor, Osmanlı'nın ruhu yeniden diriliyor" dedi.

  Milat Gazetesi'nden Özlem Doğan'a röportaj veren Kazaz, Atatürk ve Osmanlı ile ilgili çıkışlar yaptığı açıklamalarında şunları söyledi:

  "KAPALI KAPILAR ARDINDAKİ PAZARLIKLAR..."

  ''Tencerem var tavam var, Ata'mızdan yadigar iki duble rakım var'' diyerek beni eleştirenlere soruyorum: Bu mudur sizin atanızdan size kalan? Üç kelime öğretmişler sana; Atatürk Yunanlıları denize döktü diye, başka ne var? Oysa biz o dönemde kapalı kapılar ardında ne pazarlıklar yapıldığını bilemiyoruz. Artık putlaştırdığımız her şey yıkılmalıdır. Dolayısıyla putlaştırılmış Atatürk de yıkılmalıdır.

  "RAKICI KESİM ARAŞTIRMA YAPMAYA HAZIR DEĞİL"

  Atatürk'ü koruma yasasıyla neden koruyoruz? Atatürk öldü, yaşamıyor. O zaman ki küresel oyun çerçevesinde de neler olduğunu bilmiyoruz. Biz kendi tarihimizi cesur bir şekilde kalkıp araştırmaya başlarsak o zaman kim bilir neler çıkacak ortaya. ''Tencerem var tavam var atamdan bana yadigar iki duble rakım var'' diyen rakıcı kesim bu araştırmayı yapmaya hazır değil."

  "OSMANLI'NIN RUHU YENİDEN DİRİLİYOR"

  Kazaz, "rakıcı kesim" diye ifade ettiği insanların "Osmanlı geri geliyor" eleştirilerine yönelik şu şekilde konuştu; "Osmanlı geri gelmiyor, Osmanlı'nın ruhu yeniden diriliyor. Osmanlı’yı küçümseyen zihniyet “Acaba şeriat mı geliyor? Kapanacak mıyız? Korkusuyla savaşıyorlar. Osmanlıya saldıranlar ahlaksızlıklarını rahat rahat yaşayamayacaklar diye tarihimize karşı saldırıya geçiyor."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir