Tuğçe Tayfur: Sabah ezanı okunurken bıraktım
ensonhaber.com

Geçtiğimiz hafta sahneleri bıraktığını açıklayan Necla Nazır ile Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur, müziği bırakma nedenini açıkladı.

Sosyal medya hesabından açık fotoğraflarını da kaldıran Tuğçe Tayfur, maneviyata yöneldi.

Sabah'ta yer alan habere göre; "2 yıldır aklımda vardı ama cesaret edemiyordum. 2 yılın sonunda, sabah ezan okurken bu kararı aldım ve şimdi içim çok rahat. İyi ki böyle bir karar aldım." diyen Tayfur, konuşmasında şunları söyledi:

"Babam da istemiyor"

"Bu camia bana uygun değil. Hani derler ya benim fıtratıma uymuyor diye. Aynen öyle, camianın ortamı, sahne hayatı benim fıtratıma uygun değil. Mutsuzdum, şarkı söylemeyi çok seviyorum ama içinde bulunduğum sanat camiası maneviyatıma çok aykırı. Mutlu değildim bu camiada. Annemle de uzun süre istişare ettim. Babam da sahneleri bıraktığım için mutlu oldu. O da sahne hayatında olmamı istemiyordu."

Tuğçe Tayfur: Sabah ezanı okunurken bıraktım

"Kapanabilirim"

Tuğçe Tayfur ayrıca "Anneniz Necla Nazır oyunculuğu bırakıp kapanmıştı. Siz de düşünüyor musunuz?" sorusuna da şu yanıtı verdi:

"Allah ne nasip ederse o olur. Ben çok inançlı bir insanım. Bu konuda hayır cevabını vermeyeceğim. Kutsal topraklara gitmeyi çok istiyorum. Allah nasip eder inşallah."

Tuğçe Tayfur: Sabah ezanı okunurken bıraktım