Euro
9.9688
-0.11%
Dolar
8.4006
-0.05%
Altın
489.09
0.01%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
323.974
-1.83%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Türkan Şoray gözyaşlarına boğuldu

  Sinema sanatçısı Türkan Şoray, Eskişehir'de hayranlarıyla buluştu. Şoray hayranlarının sevgisi karşısında duygulu anlar yaşadı.
  • 30.08.2014 - 15:33
  Türkan Şoray gözyaşlarına boğuldu

  tukan

  Sinemanın sultanı Türkan Şoray, Odunpazarı Belediyesi tarafından "Sokağa Çıkın Sinema Geliyooor!" sloganıyla düzenlenen etkinlik kapsamında Eskişehir'de hayranlarıyla bir araya geldi.

  "KALBİNİZ KALBİMDE"

  Şoray, Porsuk Bulvarı Adalar Mevkisi'nde gerçekleştirilen programda yaptığı konuşmada hayranlarının yoğun ilgisi karşısında duyduğu mutluluğu dile getirerek, gözyaşlarını tutamadı."Sizi seviyorum. Kalbiniz kalbimde, bunu bana yaşattığınız için çok teşekkür ediyorum" diyen Şoray, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'a da teşekkür etti.

  "BU ALLAH'IN BANA VERDİĞİ BİR AYRICALIK"

  Bir hayranının "çok güzelsiniz" diye seslenmesi üzerine, Şoray, "Siz beni güzelleştiriyorsunuz, siz beni hayata bağlıyorsunuz. Böyle sizlerle beraber olduğum zaman daha sonra kendimi daha genç, daha enerjik, hayata bağlanmış hissediyorum. Bunu Dünya'da Allah'ın bana verdiği bir ayrıcalık diye kabul ediyorum. Çok güzel bir duygu bu. Hepinizin sevgisi benim yüreğimde ölene kadar yaşayacak" diye konuştu.

  Türkan Şoray gözyaşlarına boğuldu #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir