Euro
15.2412
-0.02%
Dolar
13.4255
0.00%
Altın
794.2590
-0.19%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
570.074
-1.72%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C
  Volkan Konak din adamlarına fena patladı İZLE

  Volkan Konak din adamlarına fena patladı İZLE

  Ünlü sanatçı Volkan Konak, katıldığı bir programda din adamlarına seslendi.
  • 12.09.2014 - 16:20

  volkan

  Tv8'de yayınlanan 'Aramızda Kalsın'a konuk olan Kuzeyin oğlu Volkan Konak, art arda gelen ve ülkenin gündemine bomba gibi düşen kazalara isyan etti.

  Yapılan açıklamalarda asansörün düşmesi, köprüye kamyonun çarpması ve son olarak devrilen kurumuş ağaçtan dolayı canların yitirilmesinin 'kaderden' kaynaklandığını söyleyenlere tepki gösteren 'Kuzeyin oğlu' canlı yayında şunları söyledi:

  'İNANÇ KONUSUNDAN PARA KAZANAN İNSANLAR AYIP EDİYOR'

  İnanç konusundan para kazanan insanlar ayıp ediyorlar. Kader konusunu açmaları lazım. Kader vardır ama kader limitlerdir. Nedir o? 200 sene yaşayamaman kaderdir. Dünyanın dönmesini engelleyememen kaderdir. Güneşin doğmasını engelleyememen kaderdir. Yani büyük prodüksiyonlar ve büyük limitlerdir. Trafik kazaları iddia ediyorum ve sabaha kadar tartışırım; kader değildir.

  Volkan Konak din adamlarına fena patladı İZLE

  'ÖLÜMLER KADER İSE NEDEN İNSANLAR HAPİSTE?'

  Ben şu soruyu soruyorum o zaman lütfen cevap verin; eğer bu ölümler kader ise neden içeride insanlar yatıyor? Çelişki değil mi bu? Kaderse ceza almaması gerek doğru mu? O zaman yalan söylemeyeceksiniz insanlara! Trafik kazası kader değildir. Asansörün düşmesi kader değildir.Madenlerde ölmek kader değildir. Hepsi cinayettir. Kasıtlı veya kasıtsız önemli değil.

  'BEYKOZ'DAKİ AĞACIN DÜŞMESİ KADER DEĞİL'

  Beykoz'da ağaç düştü, 2 kadıncağız öldü. Biri emekli öğretmendi. Haberde diyor ki; 'Rüzgar yoktu, yağmur yoktu. Ağaç devrildi.' Be oğlum, ağaçta yaprak bile yok. Kurumuş ve düştü. Bu kadar basit. Bütün mesele o ağaca analiz yapılacaktı.Avrupa'da olduğu gibi.Onların künyeleri vardır. Zamanında kesilecekti. 'Rüzgar yok. Hay Allah! Kader...' Kader değil! Bu kasıtlı olmayan bir cinayettir! Cinayet demeyelim, ölüme sebebiyettir. İhmaldir.

  'DİN UZMANLARI NEDEN KAZALARIN KADER OLMADIĞINI SÖYLEMİYOR?'

  Biz müzik öğretmeye çalışan duygusal insanlarız. Bir ülkede 35 kişi bir günde boğulurm u ya? Allah aşkına bana bunun cevabını verir misiniz. Neden din uzmanları bunun kader olmadığını söylemiyor? 35 kişi ya! İnanamıyorum. Şimdi bu kader midir? Yüzme bilmeyen balık tutamaz kardeşim! Bu kadar basit.

  'EMNİYET KEMERİ SIKIŞTIĞI İÇİN ÖLEN ADAM BİLİYORUM'

  Ben ulaşım sorumluma makas aldırdım. Arabanızda ulaşabileceğiniz yakın yerde makas var mı? Çok basit bir nüans söyleyeyim. Trafik kazasında emniyet kemeri kilitlenebilir.Asla açamazsın onu.Yapacağın tek şey o makasla emniyet kemerini kesmek. İşte bu ölüm kader değildir. Ben arabasının içinde kemeri sıkıştığı için yanarak ölen bir adam gördüm.Dolayısıyla uzun yol araba kullanan biri olarak söylüyorum, trafik kazaları asla kader değildir.

  "LÜTFEN DİKKATLİ OLUN"

  Yalan söylüyorlar! Saygı değer izleyenlerimiz, elleri öpülesiler sizi yalanla besliyorlar. Kader bu değildir.İşlerine geliyor öyle söylüyorlar. Lütfen dikkatli olun. Uzun yaşayın, türkülerden daha uzun ömürleriniz olsun. Lütfen!


  Görüş Bildir