Volkan Konak, düğüne doymadı
ensonhaber.com

Hem müziğiyle hem de sıcacık sesiyle dinleyicilerin gönlünde taht kuran Karadeniz şarkıcısı Volkan Konak, 1992 yılında Selma Konak'la evlenirken parası olmadığı için yapamamış, geçtiğimiz hafta bu hayalini 30. evlilik yıl dönümlerinde gerçekleştirmişti.

Geçtiğimiz akşam Maslak’taki bir mekanda sahne alan Konak, sahne öncesi basın mensuplarına düğünüyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"Dostlarımızla bir araya geldik"

Ünlü şarkıcı, "Biz kokteylvari bir şey yapmak istedik. Tam anlamı ile düğün yapma amacımız yoktu. Hem gelen insanlar için hem de bizim için güzel bir anı oldu. Evliliğin güzel bir hadise olduğunu, birbirini seven insanların fedakar ve bencil olmadığını anlatmaya çalıştık. Dostlarımızla bir araya geldik." dedi.

Düğün günü neler yaşadıklarından da bahseden Konak, "O akşam neyi fark ettim biliyor musunuz? Kadınımın elini tutunca, dünyanın avucumun içine sığdığını fark ettim. Çok güzel bir espri oldu, güzel bir gece oldu. Kazasız belasız atlattık. '41 kere maşallah' diyorlar ya. Eğer yaşarsam 41'inci yılda da yine düğün yapacağım. Çok hoşuma gitti.

Bizde takı yasaktı ama takı getirenler çok utandırdı bizi. Çocuklarımız da 'annem ve babamın düğününe gittim' diyecek. Bu güzel bir şey." diye konuştu.