Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
590.222
1.15%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak

  Fulya ile Umudum Olsun programına konuk olan 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu'nun söyledikleri herkesi şaşırttı. Evli ve 4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçan genç kız "3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak" dedi.
  • Haber Merkezi
  • 23.09.2021 - 20:40
  • Güncelleme : 23.09.2021 - 20:49
  4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak

  FOX TV'de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programında ilginç bir olay işlenmeye başladı.

  AİLESİYLE YÜZLEŞTİ

  18 yaşındaki kızları Melek Şahinoğlu'nun kaybolduğunu söyleyen aile, canlı yayına çıkarak yardım istedi. Kısa sürede bulunan genç kız, canlı yayına gelerek ailesiyle yüzleşti.

  EVLİ VE 4 ÇOCUKLU PAKİSTANLI'YA KAÇTI

  18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, İstanbul'da bir döviz bürosu sahibi Pakistan uyruklu Mustafa isimli kişinin yanında işe başladı. Döviz bürosu sahibi ile yasak ilişki yaşamaya başlayan Melek, 17 Eylül'de evi terk etti. Annesi Fatma Şahinoğlu ile babası Ali Şahinoğlu, kızlarının kaçırıldığını düşünüp canlı yayında yardım istedi.

  Evli ve 4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak VİDEO

  "4 HANIM NORMAL, BEN EŞİYLE KONUŞTUM RIZASI VAR"

  Dört çocuk babası evli Mustafa Bey'e kaçtığı öğrenilen Melek Şahinoğlu ise canlı yayına çıkarak yaşadığı durumu savundu. Hayatından memnun olduğunu söyleyen Şahinoğlu, "İyiyim, zorla kimsenin yanında değilim. Sadece ailemin rızasını almak için geldim. Onlar istemiyorsa da tamam. Ben Mustafa'dan vazgeçmeyeceğim. Ailem istemiyorsa elimden bir şey gelmiyor. Ben Mustafa'yı bu şekilde kabul ediyorum. Onun hanımı da bu şekilde kabul ediyor. Pakistan böyle bir ülke. Onun hanımı da evlenirken bu şekilde evlendi. Orada 4 tane hanım normal. Ben Mustafa'nın beni ne kadar sevdiğini ve değer verdiğini biliyorum. Benim üzerime birini getirmez. Ben hanımıyla kendim görüştüm ve rızasını aldım" dedi.

  4 çocuklu Pakistanlı ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak #1

  PROGRAM SUNUCUSUNDAN TEPKİ

  Melek Şahinoğlu'nun anlattıklarından sonra çileden çıkan Fulya Öztürk, "Bu dünyanın hiç bir yerinde normal bir şey değil. Bunu normalleştiremezsin. 3 ayda ne aşkı olabilir? Aklını başına devşir. Yok Pakistan'da 4 eş varmış. O zaman üzerine 4'üncüyü de 5'inciyi de getirir. Senin yaptığın ve söylediğin her şeyi kınıyorum. Senin yerinde olmayı istemem. Aşk biter baki kalan ailedir" ifadelerini kullandı.

  4 çocuklu Pakistanlı ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak #2

  "3 GÜN EŞİYLE 4 GÜN BENİMLE OLACAK"

  Şahinoğlu, Öztürk'ün "Adam 3 gün ona gidip 4 gün seninle mi olacak? Bunu kabul ediyor musun?" sorusuna da "Evet kabul ediyorum" cevabını verince stüdyoda ortalık iyice gerildi.

  4 çocuklu Pakistanlı ya kaçan genç kız: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir