Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
585.989
-1.55%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C
  • Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm 2. fragmanı nefes kesti! Yeni bölümde aksiyona doyacaksınız

  Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm 2. fragmanı nefes kesti! Yeni bölümde aksiyona doyacaksınız

  Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nın 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda, düşmanın Oruç Reis'in gemisini havaya uçurma planı açığa çıktı. İşte Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm 2. fragmanı..
  • Haber Merkezi
  • 05.10.2021 - 16:46
  Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm 2. fragmanı nefes kesti! Yeni bölümde aksiyona doyacaksınız

  Akdeniz'i Türk gölü haline getiren kahramanların hikayesini konu edinen TRT 1'in Es Film imzalı dizisi Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı, dördüncü bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

  Yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca'nın üstlendiği, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan'ın birlikte kaleme aldığı Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinin merakla beklenen 4. bölümünden 2. tanıtım yayınlandı.

  Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler ve Pelin Akil'in yer aldığı Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nın yeni bölümü yine oldukça hareketli geçecek.

  Midilli Fatihi Yakup Ağa'nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın acılarıyla tekrar yüzleşerek, yeni maceralara atılacağı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yine oldukça hareketli geçecek.

  Yayınlanan fragmanda, Oruç Reis'in ''Onların derdi bizi uykumuzda boğazlamak değilmiş. Gemiyi havaya uçuracaklarmış!'' sözleri dikkati çekti.

  Hızır Reis'in, "Bizim beşiğimiz ecel teknesi, gemi sesleride ninimizdir!" sözleri ise fragmana damga vurdu. İşte Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı 4. bölüm 2. fragmanı...

  Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı 4. Bölüm 2. Fragman İZLE

  BARBAROSLAR: AKDENİZ'İN KILICI 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

  Pietro'nun emriyle içinde büyük sırların olduğu kitabın peşine düşen Radko, Süleyman'ın yaşadığı Midilli'ye çıkarma yapmış ve izini sürerek İshak'ın evine baskın verip onları sıkıştırmıştır. Bir anda Radko'yu karşısında bulan Hızır ve İshak acaba bu cendereden kurtulabilecek midir?

  Papalığın peşinde olduğu mühendis Ebu Muhammed'i Tekgöz Theo'dan kurtarmayı başaran Oruç, ardından kötü bir sürprizle karşılaşmıştır. Isabel'den, aldığı gemisi Şahin tarafından zapt edilmiş, kurtardığı Ebu Muhammed de esir edilmiştir. Oruç, adına kara çalacak olan bu hadiseye nasıl bir tepki verecektir? Şahin'in bu ihanetine babası Kılıç Bey'in tavrı ne olacaktır?

  Sylvio Akdeniz'de yıldızı parlayan Oruç'u zayıflatmak için Cafer ile kirli bir ittifaka girişmiştir. Para ve güç hırsıyla yanan Cafer, Oruç'a yeni bir darbe indirmek için ne tür bir yol izleyecektir?

  Diğer yandan Pietro'nun emriyle Oruç'u bitirmek için uğraşlara giren Sylvio ilk olarak kızı Isabel'i ondan uzaklaştırmaya çalışacaktır. Öz babası ile Oruç arasında kalacak olan Isabel'in tavrı ne olacaktır? Baba Oruç kendisine karşı yapılan haksızlıklar karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

  Elleri İshak'ın ailesinin kanına bulaşmış olan Yorgo, Midilli'den kalkıp İskenderiye'ye kızının yanına sığınmıştır. İshak'ın kendisinden intikam almak istediğini bilen Yorgo'nun yardımına kim yetişecektir? Despina, babası Yorgo'nun İskenderiye'de saklandığını Oruç'tan gizleyecek midir?

  Çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da devam eden dizi her Perşembe 20.00'de TRT 1 ekranlarında!

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir