Euro
10.1168
-0.2%
Dolar
8.5022
-0.54%
Altın
499.49
0.55%
Borsa
1.384
1.74%
Bitcoin
342.750
0.25%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Cehennem Melekleri 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncuları

  2012 yılı yapımı aksiyon ve macera türlerindeki Cehennem Melekleri 2 filmi, bu akşam televizyon ekranlarından izleyicisi ile buluşacak. Peki Cehennem Melekleri 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler?
  • Haber Merkezi
  • 18.07.2021 - 15:51
  Cehennem Melekleri 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncuları

  Orjinal adı ''Expendables 2'' olan Cehennem Melekleri 2 filmi, bu akşam saat 20.0'de Kanal D ekranlarında sinema severlerle buluşuyor.

  Serinin ilk filminin yakaladığı başarı sonrasında devam filmi niteliğinde çekilen, zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Cehennem Melekleri 2 filminin konusu ve oyuncuları araştırılıyor.

  Yönetmen koltuğunda Simon West'in oturduğu, aksiyon ve macera türlerindeki Cehennem Melekleri 2 filmiin oyuncu kadrosunda Jason Statham ve Arnold Schwarzenegger gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

  Peki Cehennem Melekleri 2 filmi konusu nedir? Cehennem Melekleri 2 filmi oyuncuları kimler? İşte Cehennem Melekleri 2 filmi konusu ve oyuncuları....

  CEHENNEM MELEKLERİ 2 FİLMİ KONUSU

  Cehennem Melekleri bu sefer arkadaşlarının intikamını almak için bir araya geliyor. Bay Church için oldukça basit bir işi aldıktan sonra, Cehennem Melekleri'nin planları yanlış gider ve içlerinden biri, rakip bir paralı asker olan Jean Vilain tarafından öldürülür.

  Grubun yeni üyeleri Billy the Kid ve Maggie ile ölümcül bir silahı durdurmak ve kardeşlerini öldüren caniden intikam almak için düşman bölgesine doğru yola çıkar.

  Cehennem Melekleri 2 filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Cehennem Melekleri 2 konusu ve oyuncuları #1

  CEHENNEM MELEKLERİ 2 FİLMİ OYUNCULARI

  • Sylvester Stallone
  • Jason Statham
  • Jet Li
  • Arnold Schwarzenegger
  • Bruce Willis
  • Jean-Claude Van Damme

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir