Dolar
7.2907
0.859%
Euro
8.5326
-0.9265%
Altın
2035.04
-1.3663%
Borsa
1060.59
2.5319%
G. Altın
477.149
-0.4753%
Bitcoin
84407.38
-1.3494%
26ºC
İstanbul
Güneşli 26 C

  Emir'in Yolu bitmeseydi neler olacaktı

  Kanaltürk ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programının bugünkü konuğu güzel oyuncu Gizem Karaca'ydı.
  • 10.01.2013 - 16:22
  Emir'in Yolu bitmeseydi neler olacaktı

  Emir in Yolu bitmeseydi neler olacaktı #1

  Geçtiğimiz haftalarda ekranlara veda eden Emir'in Yolu dizisiyle ilgili konuşan Karaca, rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile aralarında bir elektriklenme ve ilişki olup olmadığı sorusuna da yanıt verdi.

  Emir'in Yolu'nda oynadığı için mutlu olduğunu söyleyen güzel oyuncu, aldığı eleştirilerin kendini üzmediğini belirtti.

  'Benimle bir final çekilmesini isterdim' diyen Gizem Karaca, 'Ben Adını Feriha Koydum dizine girmedim, Emir'in Yolu'na girdim. İzleyici Emir'in Yolu'nun yeni bir dizi olduğunu anlamadı' dedi.

  'DİZİ DEVAM ETSEYDİ ÇOK GÜZEL SÜRPRİZLER OLACAKTI'

  Dizinin bitmesinin kendisini üzdüğünü ifade eden Karaca, 'Biteceğini hissedemedik. Son bölümlere doğru ratingler düşmüştü, ama biz bunu hep başka bir şeylere yorduk. Dizi devam etseydi çok güzel sürprizler vardı. Yeni karakterler girecekti. İsimler belirlenmiş değildi, ama mesela Koray karakterinin çok güzel bir kuzeni geliyordu ve ortalığı karıştıracaktı, Emir ile aramıza girecekti. Güzel bir gidişat olacaktı. İlerleyen zamanlarda benim hamilelik durumum olacaktı' şeklinde konuştu.

  'ÇAĞATAY ULUSOY İLE ELEKTRİĞİMİZ TUTTU'

  'Gizem Karaca, Hazal Kaya'dan hemen Sonra diziye girseydi dizinin akıbeti farklı olurdu' şeklindeki yorumlara katıldığını da söyleyen genç oyuncu, 'Bu herkesin söylediği bir şey. Çağatay ile aramızdaki elektrik tuttu' diye konuştu.

  'ARAMIZDA İLİŞKİ YOK, ARKADAŞIZ'

  Güzel oyuncu,'Çağatay Ulusoy'la aranızda gerçekten bir elektriklenme oldu mu?' sorusuna ise 'Bizim aramızda çok güzel bir arkadaşlık oldu. Set 7/24 ve biz başrolüz orada. Her gün çalışıyoruz, her gün beraberiz ve karşındaki partnerinle ister istemez iyi olmak zorundasın. Benim çok sıcakkanlı bir yapım vardır. Çağatay başak burcuydu, ben de başak burcuyum ve çok iyi kaynaştık. Biz sette çok eğleniyorduk. Bu yanlış anlaşılmış olabilir. Çağatay ile birbirimize el şakası da yapıyorduk. Bazı sahneleri gülmekten çekemiyorduk. Sadece Çağatay ile değil, diğer oyuncularla da böyleydik. Çünkü çok eğlenceli bir ekiptik genel olarak. Tabi aramızda iyi bir arkadaşlık oldu ama bir ilişki olmadı' yanıtını verdi.

  'ÖPÜŞME SAHNELERİNDE ÇAĞATAY'DAN ETKİLENMEDİM'

  Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy ile yaşadığı öpüşme sahnelerinde etkilenip etkilenmediği yönündeki soruya da, 'Bu işi yapıyorsan hayatında hep böyle sahneler olacak. Hepsinden etkilenirsen yandın yani. Ben etkilenmiyorum. Aramızda kardeşlik, arkadaşlık durumu olduğu için öyle bir etkilenme olmadı. Hatta tam tersi o yüzden bu kadar rahattık, bir art niyet yoktu' karşılığını verdi.

  'BABAM BENİ TAKİP ETMEK İÇİN OTOMOBİLİME ÇİP TAKTIRDI'

  Oyunculuğa ilk başladığında ailesinin çok zorlandığını belirten Karaca, 'Sürekli 'neredesin, napıyorsun?' diye arıyorlardı, rapor veriyordum. Artık yavaş yavaş bitmeye başladı. İşimin bu olduğunu anladılar. Babamın aklı bende o kadar çok kalıyordu ki; otomobilime benim takip etmek için çip taktırdı. Bu durumdan yakalanarak haberdar oldum' ifadelerini kullandı.

  Görüş Bildir