Euro
11.0702
2.98%
Dolar
9.5016
3.15%
Altın
544.93
3.25%
Borsa
1.455
1.58%
Bitcoin
602.522
-0.90%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Ender endişeli! Yasak Elma Halit yaşıyor mu, ölmedi mi? Gözler Talat Bulut'ta...

  Yasak Elma'nın son bölümünde Ender'in "O yaşıyor" sözleri endişelenmesi üzerine seyirciler "Halit ölmedi mi, yaşıyor mu" merak ediyor. Gözler Talat Bulut'a çevrilmiş durumda... Peki Halit dönecek mi?
  • Haber Merkezi
  • 28.09.2021 - 12:31
  Ender endişeli! Yasak Elma Halit yaşıyor mu, ölmedi mi? Gözler Talat Bulut'ta...

  Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın son bölümünde Ender'in sahnesi dikkat çekti.

  27 Eylül Pazartesi akşamı 113. bölümünde Ender'in "O yaşıyor" sözleriyle korkuya kapılması akıllara 'Halit yaşıyor mu?' sorusunu getirdi.

  Talat Bulut'un canlandırdığı Halit Argun karakterinin Yasak Elma'ya geri dönüp dönmeyeceği merak konusu oldu.

  Peki Yasak Elma Halit ölmedi mi? Halit geri mi dönecek? İşte detaylar...

  YASAK ELMA HALİT YAŞIYOR MU?

  Yasak Elma dizisinde 4 sezondur başrol oynayan Talat Bulut, 85. bölümde diziye veda etmişti.Bulut'un canlandırdığı Halit Argun karakteri, Şahika, Ender ve Yıldız'la yaşadığı kavga sırasında merdivenden düşerek ölmüştü.

  Yasak Elma'nın son bölümünde Ender'in şüphelerini gidermesi için araştırmasını istediği kişi hakkında yardımcısından duydukları sonrası herkesi şaşırttı. Ender'in yardımcısı o kişinin yaşadığını kesin olarak söyledi.

  Ender'in ise "Yaşıyor mu, ölmemiş mi? Bunca zaman neredeymiş peki, neden ortaya çıkmamış? Emin misin o olduğuna?'' ifadeleri dikkat çekti. Ender hemen ardından gördüğü fotoğraflar karşısında ise ''İnanmıyorum bu o ve yaşıyor" sözleriyle yaşadığı şoku ifade etti.

  Ender endişeli! Yasak Elma Halit yaşıyor mu, ölmedi mi? Gözler Talat Bulut ta... #1

  TALAT BULUT YASAK ELMA'YA DÖNECEK Mİ?

  Diziye geri döneceği konuşulan Talat Bulut geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada "Böyle bir şey yok. Fatih Aksoy ile karşılıklı birbirimize teşekkür edip bunu video olarak da paylaştım. Halit geri dönmüyor. Yeni bir ekiple yeni bir iş yapılıyor. Halit öldü ve hikayesi bitti. Halit'in dirilmesine gerek yok" ifadelerini kullanmıştı.

  Ender endişeli! Yasak Elma Halit yaşıyor mu, ölmedi mi? Gözler Talat Bulut ta... #2

  Ender endişeli! Yasak Elma Halit yaşıyor mu, ölmedi mi? Gözler Talat Bulut ta... #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir