Euro
10.1312
-0.06%
Dolar
8.5195
-0.34%
Altın
498.99
0.45%
Borsa
1.382
1.6%
Bitcoin
342.740
0.87%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C
  Ergun Babahan'ın işine son verildi

  Ergun Babahan'ın işine son verildi

  Fenerbahçe'nin son maçta şampiyonluğu Galatasaray'a kaptırması medyada da büyük depreme neden oldu..
  • 13.05.2012 - 01:25

  Ergun Babahan ın işine son verildi #1

  Star gazetesi ve Today's Zaman yazarı Ergun Babahan, Fenerbahçe'nin kupayı kaybetmesinin ardından Twitter'da yazdıkları yüzünden işinden kovuldu.

  Babahan isim vermese de Fenerbahçeli bazı kişilerin, şike soruşturmasının sorumlusu olarak gördüğü Gülen Cemaati'ni hedef alması üzerine Today's Zaman'dan kovuldu.

  O KUPA AMERİKA'YA GİRSİN

  Fenerbahçe-Galatasaray maçının hemen ardından Twitter'da Fethullah Gülen ve cemaate yönelik suçlamalarda bulunan Ergun Babahan "O kupa Amerika'ya girsin" diye yazdı..

  YAZILARINA SON VERİLDİ

  Bir süre sonra yanlış anlaşıldığını belirterek bu tweet'i silen Babahan'ın, Fethullah Gülen Cemaatine yakınlığı ile bilinen Today's Zaman'daki yazılarına son verildiği duyuruldu..

  Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş Twitter'a "Sevgili arkadaslar Babahan'in TZ'de haftada 2 yazısı yayınlanıyordu... Artık TZ tarihinde kötü bir hatıra olarak kalacağını deklere ediyorum" şeklinde bir not düştü..

  Öte yandan bu tweetler'in ardından Star gazetesi okurları da Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaalioğlu'nu mesaj bombardımanına tutarak Babahan'ın Star'dan da kovulmasını istediler..

  Ergun Babahan ın işine son verildi #2

  Ergun Babahan ın işine son verildi #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir