Petrol
114.25
-0.14%
Euro
17.5685
0.05%
Dolar
16.3597
0.07%
Altın
973.98
0.14%
Borsa
2451
0.00%
Bitcoin
482.857
-1.11%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Gelin adayı Nilgün Esra Erol'un programını karıştırdı İZLE

  Gelin adayı Nilgün Esra Erol'un programını karıştırdı İZLE

  FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un programına katılan gelin adayı Nilgün herkesi şoke etti.
  • 05.09.2014 - 16:14

  esra erol

  Adnan Bey'e talip olarak gelen gelin adayı Nilgün, buluşma sonrası olanları anlattı. Yemek yediklerini fakat Adnan Bey'in kendisine sohbet sırasında "sanane" dediğini söyleyen Nilgün çok kırıldığını ve ağladığını ifade etti. Devamında stüdyoda gergin anlar yaşanmasına neden oldu. Esra Erol, zaman zaman gelin adayını zaptetmekte zorluk çekti.

  Hızlı konuşmasıyla dikkat çeken 42 yaşındaki gelin adayı, Adnan Bey "sanane" kelimesini kullanmasaydı onunla yıldırım nikahıyla evlenme kararı almayı düşündüğünü söyledi.

  Gelin adayı Nilgün Esra Erol'un programını karıştırdı İZLE

  ADNAN BEY STÜDYOYU TERK ETTİ

  Adnan Bey'in "Peki ben seninle evlenecek miydim?" demesi üzerine "Evlerim var arazilerim var. Senin gibi gecekonduda oturmuyorum ben" sözleriyle tansiyonu iyice artırdı. Adnan Bey ise "Daha fazla muhatap olmak istemiyorum" diyerek stüdyoyu terk etti. Esra Erol ise Adnan Bey'i programa geri getirdi.

  ESRA EROL NİLGÜN'Ü KOVDU

  İlerleyen dakikalarda canlı yayına Erzurum'dan bağlanan Abdurrahman Bey, Nilgün'e talip oldu. Fakat Nilgün, Abdurrahman Bey'den elektrik alamadığını söyledi. Bu dakikadan sonra stüdyo yeniden gerildi. Abdurrahman Bey, Nilgün'e "Senin yerin bu program değil" deyince, Nilgün "Ben İstanbul'un yerlisiyim, şov yapmaya gelmedim. Senin gibi dağdan gelmedim" şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine araya giren Esra Erol, Nilgün'e "Bir daha bu programa gelme" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir