Euro
10.0892
1.05%
Dolar
8.3642
0.71%
Altın
477.15
0.13%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
407.826
-9.47%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C

  Hababam Sınıfı'nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta'da

  TRT'nin sevilen dizisi Filinta'nın bu haftaki bölümünde Hababam Sınıfı'nın Hayta İsmail'i konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.
  • Haber Merkezi
  • 14.04.2015 - 10:34
  Hababam Sınıfı'nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta'da

  filinta

  Es Film’in yapımcılığında çekilen TRT ekranlarının en sevilen ilk ve tek Osmanlı Polisiyesi ‘Filinta’da bu hafta bomba gibi bir bölüm seyirciyi bekliyor.

  HAYTA İSMAİL FİLİNTA'DA

  Dizinin 16. bölümünde, her bölüm bir ünlü konuk oyuncu geleneğinde bu kez bir zamanların ve seyircinin hala çok severek izlediği film serisinden ‘Hababam Sınıfı’nın  ‘Hayta İsmail’i Ahmet Arıman, ‘Sermet’ olarak Filinta izleyenlerinin karşısında yer alacak.

  Hababam Sınıfı nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta da #2

  SÜREYYA İNTİKAM PEŞİNDE

  Yönetmenliğini Gökhan Erkut, senaryosunu Altuğ Küçük’ün üstlendiği Filinta’nın 14 Nisan’da yayınlanacak yeni bölümünde; Süreyya (Nur Fettahoğlu) adım adım hayatının şoklarını yaşattığı Boris’i (Serhat Tutumluer) bitirmek üzere intikam çalışmalarını sürdürmekte. Bıçak Ali’nin (Cem Uçan) tekrar vurulma vakası gündemde. Onun hafızasını silmeye çalışan Dr.Shultz, gizemli bir şekilde yok oldu. Kadı Gıyaseddin onun peşinde.

  Hababam Sınıfı nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta da #3

  WİLHELM HAMİLE

  Mustafa (Onur Tuna) için yine şüpheli cinayet suçlaması bitmedi.. Ölümden kurtulan Lara, ayaklarını oynatamıyor... Durum onun için kötü. Anita von Wilhelm (Wilma Elles) hamile.

  Baba adayı Albrecht (Serhat Sümer) bir anda kendisini bulmak için İstanbul’a geldi. İstanbul’a bela olan Bekri’nin (Ebubekir Öztürk) psikopat kardeşi Kadri ortaya çıktı. Öte yanda Boris, geçmişinin araştırmalarında hem Saray tarafından banka kurma ortaklığı için görevlendirilen Maliye Nazırı Ömer Paşa, diğer taraftan sürpriz bir şekilde ortaya çıkan banker Sermet (Ahmet Arıman) ve  Süreyya'nın yanı sıra kızı Lara’nın da sağlık durumuyla uğraşıyor…

  Hababam Sınıfı nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta da #4

  Onur Tuna, Serhat Tutumluer, Mehmet Özgür, Nur Fettahoğlu, Cem Uçan, Damla Aslanalp, Naz Elmas, Yosi Mizrahi, Hakan Yufkacıgil, Bülent Alkış, Kamil Güler, Kemal Topal, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Feyza Işık, Wilma Elles, Alona Kral, Ebubekir Öztürk, Ercan Demirel, Sencer Serta, Alican Bayhan, Emre Canpolat, Ceyhun Ergin, Çağrı Erceber, Uğur Yıldıran ve Selim Gürata gibi  önemli oyuncuların yer aldığı Filinta’nın bu haftaki bölümünün detaylı özetine göz gezdirecek olursak;

  Hababam Sınıfı nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta da #5

  Filinta 17. Bölüm Fragmanı HD İZLE

  DETAYLI ÖZET

  Ali, Garbis'in kurşunundan kurtulmuş ama başından hafifçe yaralanmıştır. Kurşun başını sıyırıp geçmiştir. Herkes Mustafa'nın ipten kurtulacağına emindir. Ama Ali olay günü hakkında bir şey hatırlamaz.

  Kadı Gıyaseddin Padişaha çıkar. Ali'nin kurtulduğunu, bu işin arkasında başka bir iş olduğunu ona anlatır. Esat Paşa itiraz eder. Olayın tamamıyla aydınlatılmasını aksi halde hükmün geçerli olduğunu söyler. Mustafa gerçekten Ali'yi o gün öldürmek istemiş olabilir diye belirtir. Padişah ikilemde kalmıştır. Kararını sonra açıklayacağını bildirir. Ali zabitliğe geri döner, fakat akli melekeleri yerine gelene kadar açığa alınmıştır.

  GIYASETTİN SHULTZ'UN PEŞİNDE

  Gıyasettin ise Shultz'un peşine düşer. Shultz ortalıktan kaybolmuştur. Bekri ise bir suç makinesine dönüşmüştür. Dağdan adamları gelmiş ve çetesi güçlenmiştir. Yanında ise onun kadar deli kardeşi Kadir vardır. Bekri biraz çocuksu ve alık olan Kadir’in hamisidir. Onu koruyup kollar. Kardeşi dünyada sevdiği tek varlıktır. Kadir ise büyük psikopattır.

  Hababam Sınıfı nın efsanelerinden Hayta İsmail Filinta da #6

  Esat Paşa, Kadı Gıyasettin'in Boris Zaharyas için bir ekip kurduğunu öğrenir. Bunu Boris'e bildirir. Boris olayı soğukkanlılıkla karşılar. Maliye Nazır Ömer Paşa ile yakın ilişkidedir. Ömer Paşa'nın bir açığını aramaktadır.

  Anita'yı ise genç bir Alman subayı ziyaret eder. Bu kişi Prusya hanedanından Albrecht'tir. Anita onun çocuğuna hamiledir. Albreht oldukça yakışıklı bir adamdır. Anita'yı deli gibi sevmekte ama gerçek yüzünü bilmemektedir.

  LARA HALA YATAĞA MAHKUM

  Lara hala yatağa mahkumdur. Kurşunu sırtından yemiş omuriliği zedelenmiştir. Ayaklarını oynatamaz. Lara yatağa mahkum bir hayat mı sürecektir?

  Boris Süreyya'nın karşısına çıktığında hayatının en büyük şoklarından birisini yaşar. Süreyya Arap yarım adasındaki neft yataklarının bulunduğu toprakların da çoğunu satın alacağını söyler. Boris'i mahvetmek istemektedir. Bankayı asla kuramayacağını söyler.

  Süreyya ise Boris'in parayı Almanya'dan küçük bir banka üzerinden temin ettiğini öğrenmiştir. Elinde büyük bir koz olan Süreyya'nın Boris'e karşı sıradaki hamlesi ne olacaktır?

  Tüm bu soruların cevapları, Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman ve yine Dormen oyuncularından Engin Yüksel’in de konuk oyuncu olarak yer alacağı 14 Nisan’da 17. bölümü yayınlanacak olan Filinta’da!

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir