Petrol
112.56
0.35%
Euro
17.4516
0.37%
Dolar
16.6674
0.18%
Altın
977.67
0.48%
Borsa
2402
0.00%
Bitcoin
337.985
-1.51%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci'nin reyting kavgası

  İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci'nin reyting kavgası

  Sabah haberlerinde reytinglerde yarışan İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci sosyal medya üzerinden kavga etti.
  • 10.12.2014 - 16:57

  reyting

  Kanal D ekranlarında 'İrfan Değirmenci ile Günaydın' programını sunan İrfan Değirmenci ile aynı saaatlerde Fox TV'de 'Çalar Saat' programını sunan İsmail Küçükkaya arasında yaşanan reyting çekişmesi kavgaya dönüştü.

  KÜÇÜKKAYA: HAFTALARDIR BİRİNCİYİZ

  İsmail Küçükkaya bugün "Sevgili Çalar Saat Ailesi. Bütün kategorilerde, tam 14 haftadır açık ara, tartışmasız reyting birincisi oldunuz. Olağanüstüsünüz. Son zamanlarda sık sık, mesela son iki gün 17 share gibi şahane oranlara ulaştınız. Bunun Türkiye'ye bir mesajı olmalı. Sevinmek #hakkımız" şeklinde bir tweet attı.

  Bu tweete tepki gösteren İrfan Değirmenci, kendi haber programının daha çok reyting aldığını vurguladı ve Küçükkaya'yı kendisini taklit etmekle suçladı.

  DEĞİRMENCİ: TAKLİTLER ASLINI YAŞATIR

  Değirmenci, Küçükkaya'ya verdiği cevaplarda "Tüm rüzgarları karşısına alarak özgürlüğün yalnızlığını tadan bültenimiz alanında rakipsiz, kulvarlar üstü bir yapımdır" diyerek daha fazla muhalif olduklarını ve bu yüzden daha başarılı olduklarını ima etti.

  İrfan Değirmenci şu tweetleri attı:

  İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci nin reyting kavgası #2

  İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci nin reyting kavgası #3

  KÜÇÜKKAYA'DAN CEVAP GELDİ

  Küçükkaya da Twitter hesabından Değirmenci'nin bu açıklamalarına cevap verdi. Çalar Saat programının Eylül ayından bu yana reytinglerde zirvede olduğunu söyleyen Küçükkaya ayrıca reyting tartışmasının içinde olmak istemediğini ifade etti.

  İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci nin reyting kavgası #4İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci nin reyting kavgası #5İsmail Küçükkaya ile İrfan Değirmenci nin reyting kavgası #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir