Petrol
112.1
0.42%
Euro
17.4931
0.08%
Dolar
16.7632
0.05%
Altın
975.78
-0.03%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
322.627
-0.27%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  • Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi..

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi..

  Kırmızı Oda'nın sön bölümlerinde görülen Nazlı karakterinin hayat hikayesi araştırılıyor. Nazlı karakterine ise Pınar Deniz hayat veriyor. Peki, Kırmızı Oda Nazlı kimdir, hikayesi nedir?
  • Haber Merkezi
  • 19.02.2021 - 18:44
  • Güncelleme : 19.02.2021 - 20:54
  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi..

  Her cuma akşamı Tv8 ekranlarına gelen Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Pınar Deniz, izleyenlerin gündeminden düşmüyor.

  Nazlı karakterinin hayat hikayesiyle birlikte ona hayat veren ünlü oyuncunun kim olduğu da merak konusu oldu. Arama motorları üzerinden ''Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir, kaç yaşında?'' sorularına yanıt aranıyor.

  Peki, Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? İşte detaylar..

  KIRMIZI ODA NAZLI'NIN GERÇEK HİKAYESİ NEDİR?

  Nazlı iyi bir eğitim almış ve iyi bir aile geçmişi var gibi görünse de Recai’ye olan aşırı düşkünlüğü onunla ilgili soru işaretleri oluşturmaktadır. Bu takıntılı ruh hallerinin dizide nereye bağlanacağı ise merak konusu oldu.

  Gerçek hikayesine bakıldığında, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabındaki Nalan aslında Nazlı'dır. Tabi ki kurguda bazı değişiklikler mevcut.

  Kitapta Nalan ve Hayri evli değildir. Nalan iyi bir ailenin, tanınmış bir aileye gelin gitmiş kızıyken Hayri bu evde Nalan’a şoförlük yapan, Türkan ile evli ve bir kız çocuğu olan bir adamdır.

  Eşiyle arkadaş ortamında tanışan Nazlı, başta Recai'yle olmayı istememiştir. Kitapta da dizideki gibi Hayri başlarda ilişkileri için Nalan'ı zorlamıştır. Nalan evliliğinden memnun değildir hatta eşi de babası tarafından sevilmediğinden sevgisini göstermeyi bilmemektedir. Nalan da bakıcılarla büyüdüğünden sevgi görmemiştir.

  Eşinden sevgi göremeyen Nalan, bu sevgiyi Hayri'de bulmuştur. Nazlı'nın camdan izlediği çocukları Recai'ye benzettiği gibi Nalan da her gece tek başına camda otururken izlediği Hayri'yi Sarhoş Muharrem'e benzetmiştir. Yani dizideki Nazlı ile kitaptaki Nalan'ın çocukluklarına inildiğinde benzer özellikler olduğu görülüyor.

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi.. #1

  Hikaye, Hayri'nin (Recai) Nalan'ı (Nazlı) terk etme isteği ile başlamaktadır. Hayri, geçmişini hatırlatan Laz Kızı ile bir ilişkiye başlamış ve bu yüzden de Nalan'dan ayrılmak istemiştir. Bunun üzerine birlikte terapi almaya başlamışlardır.

  Dizide de Nazlı, Recai'nin hayatında başkası olduğundan şüphelenmektedir. Terk edilmeyi ölmekle bir tutmakta olan Nazlı, kendi değerini bir erkeğin sevgisi ile ölçmektedir.

  Kitapta Hayri, Nalan ile birlikte terapiye devam etme kararı almıştır ancak Nalan'dan ayrılmamaya karar verse de birlikte olduğu bütün kadınları yine elinde tutmak istemiştir.

  Ancak bu tutumunun sonunda Laz Kızı tarafından öldürülmüştür. Tüm bu yaşanılanlardan sonra Nalan kendine değer vermeyi öğrenerek mimarlık mesleğine geri dönmüştür.

  Dizide doktor olan Nazlı'nın hikayesinin Nalan'ın hikayesi gibi mi sonlanacağı merak ediliyor.

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi.. #2

  KIRMIZI ODA NAZLI'NIN HASTALIĞI NEDİR?

  Kliniğe çift terapisi için gelen Nazlı ve Recai’nin evliliklerine bakış açılarının farklı olması Doktor Hanım’ı çok şaşırtmıştır.

  Nazlı, Doktor Hanım’dan evliliğini kurtarmasını isterken Doktor Hanım Nazlı'nın duygusal yoksunluk yaşadığı ihtimali üzerinde durup olayları çözmeye çalışmaktadır.

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi.. #3

  PINAR DENİZ KİMDİR?

  4 Kasım 1993 tarihinde Adana'da dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinli ve Arap kökenlidir.

  Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

  Küçüklüğünden beri oyuncu olma hayalleri kuran Deniz, oyunculuk eğitiminin yanı sıra dans eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Sil Baştan dizisinde yaşamış ve bu dizide Evrim karakterine hayat vermiştir.

  Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynayan Deniz, asıl çıkışını ise tarihi bir dizi olan Vatanım Sensin ile yapmıştır. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı dizide Yıldız karakterini canlandırmıştır.

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi.. #4

  Kırmızı Oda Nazlı karakteri kimdir, hikayesi nedir? Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz hayatı ve biyografisi.. #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir