Euro
15.2212
-0.43%
Dolar
13.6198
0.22%
Altın
793.0540
-0.20%
Borsa
1968
0.87%
Bitcoin
505.401
-2.62%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Yalnız Kurt dizisi tartışmaların fitilini ateşleyecek! Yeni Polat Alemdar'ın mücadelesi...

  Osman Sınav, Türkiye'de işlenen cinayetler, yaşanan siyasi çekişmeler, terör ile mücadelenin perde arkası gibi birçok konuyu ele alacak olan Yalnız Kurt dizisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 04.12.2021 - 16:00
  • Güncelleme : 04.12.2021 - 16:19
  Yalnız Kurt dizisi tartışmaların fitilini ateşleyecek! Yeni Polat Alemdar'ın mücadelesi...

  Deli Yürek, Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi, Sen Anlat Karadeniz gibi Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerine imza atan Osman Sınav, yeni dizisi Yalnız Kurt'u izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

  Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.

  Başrollerinde Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Deniz Evin gibi oyuncuların yer aldığı ATV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalnız Kurt'un ilk tanıtımı, geçtiğimiz günlerde izleyicisiyle buluştu.

  'YENİ KURTLAR VADİSİ' OLARAK NİTELENDİRİLDİ

  İddialı fragmanıyla çok konuşulan ve 'Yeni Kurtlar Vadisi' olarak nitelendirilen dizi, şimdiden merak konusu oldu.

  Birçok ses getiren dizinin yapımcılığını üstlenen Osman Sınav'dan yine güçlü bir dizi hikayesi gelmesi sektör adına önemli bir gelişme olarak yorumlandı.

  Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu, Osman Sınav'a, Türkiye'nin yakın geçmişine ışık tutacak olan Yalnız Kurt dizisinin şifrelerini sordu.

  Yalnız Kurt dizisi tartışmaların fitilini ateşleyecek! Yeni Polat Alemdar ın mücadelesi... #1

  ''YALNIZ KURT, İHTİYACIMIZ OLAN DURUŞU VE KARAKTERİ ARAYIŞIMDIR''

  Osman Sınav, Türkiye'de işlenen cinayetler, yaşanan siyasi çekişmeler, terör ile mücadelenin perde arkası gibi birçok detayın yer alacağı Yalnız Kurt dizisi için şunları söyledi:

  "Tüm bunlara tek bir cümlem var. 1956'dan beri yani Türkiye'nin NATO'ya girişinden beri benim ülkemde neler oldu, neden oldu? Golyat ve etrafındakiler neden durdurulamıyor? Türkiye tam bağımsızlık yolunda ihanetlerle durduruluyor. Her şeye rağmen yürüyebilmemiz için, ihtiyacımız olan duruşu ve karakteri arayışımdır bu dizi."

  Osman Sınav'ın Yalnız Kurt dizisinin siyasi anlamda birçok tartışmanın fitilini ateşleyeceği de düşünülüyor.

  Yalnız Kurt dizisi tartışmaların fitilini ateşleyecek! Yeni Polat Alemdar ın mücadelesi... #2

  Yalnız Kurt dizisi tartışmaların fitilini ateşleyecek! Yeni Polat Alemdar ın mücadelesi... #3


  Görüş Bildir