Petrol
115.53
1.19%
Euro
17.4376
-0.69%
Dolar
16.2285
-0.74%
Altın
967.09
-0.57%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
472.555
-3.16%
22ºC
İstanbul
Bulutlu 22 C

  Masumlar Apartmanı 7'nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle

  TRT1 ekranlarında yayınlanan ve her bölümü merakla beklenen Masumlar Apartmanı 7. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Masumlar Apartmanı 7.bölümü kaçıranlar dizide bu hafta neler olduğunu merak ediyor.
  • Haber Merkezi
  • 28.10.2020 - 13:45
  • Güncelleme : 28.10.2020 - 13:47
  Masumlar Apartmanı 7'nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle

  Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Masumlar Apartmanı 27 Ekim akşamı akşam 7. bölümü ile ekranlara geldi. Gerçek bir hayat hikayesi olan "Masumlar Apartmanı", Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Madalyonun içi" romanından esinlenerek hazırlandı.

  MASUMLAR APARTMANI 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırır. İşler çığırından çıkar. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalışırlar. Hikmet de bu durumdan nasibini alır. Ege babasının kaybolmasından sorumlu tuttuğu Han’la tartışır. Bu durum Han ve İnci arasında gerilime sebep olur. Safiye evi İnci’nin “kirinden” arındırmaya çalışırken olmaz denilen olur ve sular kesilir. Ege babasının kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenince yıkılır. Esra Esat’tan Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgi öğrenir. İnci’nin Han’la ilgili kafası iyice karışacaktır.

  MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

  Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

  MASUMLAR APARTMANI 7. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN

   

  Masumlar Apartmanı 7 nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle #1

  Masumlar Apartmanı 7 nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle #2

  Masumlar Apartmanı 7 nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle #3

  Masumlar Apartmanı 7 nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle #4

  Masumlar Apartmanı 7 nci bölümde neler oldu? Masumlar Aparmanı son bölüm izle #5


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir