Euro
10.3863
1.16%
Dolar
8.5621
1.1%
Altın
513.3
1%
Borsa
1.453
-0.1%
Bitcoin
338.951
3.53%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın kızı Mayo Başol (Kiraz) kimdir?

  Bir süre önce sezon finali yaparak ara veren Sen Çal Kapımı dizisi ekran macerasına başladı. Yeni sezonda dizide Eda ve Serkan’ın kızları Kiraz da dizide yer alacak. Peki Sen Çal Kapımı Kiraz kimdir?
  • Haber Merkezi
  • 01.06.2021 - 17:39
  • Güncelleme : 09.06.2021 - 16:42
  Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın kızı Mayo Başol (Kiraz) kimdir?

  Sezon finali yaptıktan sonra bir süre ekranlara ara veren ve yeniden dönen Sen Çal Kapımı dizisine yeni karakterler katılıyor.

  Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonunda 5 yıllık bir zaman atlaması yaşanacak. Serkan ve Eda çiftinin evlenmesi diziye damga vururken Eda ve Serkan'ın yeni sezonda zor günler bekliyor olacak.

  Dizinin yeni sezonunda ilgi çeken isimlerinden biri de Eda'nın kızı Kiraz rolünü oynayan Maya Başol oldu.

  Maya Başol izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan'ın kızını kim oynuyor? Sen Çal Kapımı Maya Başol kimdir kaç yaşında? İşte Maya Başol hakkında bilgiler...

  SEN ÇAL KAPIMI MAYA BAŞOL KİMDİR?

  2016’dan beri model olarak çocuk markalarının reklamlarında oynayan Maya Başol 2015 doğumlu. Annesi Asya Başol sosyal medyada fenomenidir. Annesinin sosyal medya hesabında tatlılığı ile ünlenen Maya Başol bir çok firmanın reklamlarında yer almış ve çocuk modelliğini üstlenmiştir.

  Daha önce hiç bir dizi de yer almayan 6 yaşında ki Maya Başol ilk oyunculuk deneyimini Sen Çal Kapımı dizisi ile yaşayacak. Maya Başol Sen Çal Kapımı dizisinde başrol çifti olan Serkan ve Eda’nın kızlarına hayat verecek.

  Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan ın kızı Mayo Başol (Kiraz) kimdir? #1

  Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan ın kızı Mayo Başol (Kiraz) kimdir? #2

  Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan ın kızı Mayo Başol (Kiraz) kimdir? #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir