Euro
15.4366
0.06%
Dolar
13.5303
0.08%
Altın
790.1280
0.06%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
582.680
-0.27%
1ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 1 C

  Sen Çal Kapımı yaz akşamlarının vazgeçilmez dizisi oldu

  Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Sen Çal Kapımı' yormayan senaryosu ve eğlenceli karakterleriyle yaz akşamları için vazgeçilmez oldu. Dizide Kerem Bürsin, Hande Erçel ve Anıl İlter öne çıkıyor.
  • Özel İçerik
  • 20.08.2020 - 14:38
  • Güncelleme : 20.08.2020 - 14:38
  Sen Çal Kapımı yaz akşamlarının vazgeçilmez dizisi oldu

  Fox TV, dizi izleyicileri için en iyi seçeneklerden biri olmayı sürdürüyor. Fox Tv drama ekibi her yıl olduğu gibi bu sene de bomba gibi yapımlarla pandemi sonrasında karşımıza çıktı.

  Bu dizilerden en eğlencelisi ise Sen Çal Kapımı isimli yapım oldu.

  SEN ÇAL KAPIMI HERKESİN KAPISINI ÇALDI

  MF Yapım tarafından yapımı üstlenilen Sen Çal Kapımı isimli dizinin yönetmen koltuğunda Altan Dönmez oturuyor.

  Senaryo ekibinin başında ise Ayşe Üner Kutlu yer alıyor. Dizinin yapımcısı ise Asena Bülbüloğlu. Aytekin Ataş da, sevilen dizinin müziklerine imzasını atan isim oldu.

  Romantik komedi türündeki dizi tam anlamıyla bir yaz dizisi. Dizi yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük-küçük tüm izleyicilerin gönlünü çalmış durumda.

  SEN ÇAL KAPIMI REYTİNGLERDE ZİRVEDE

  Sen Çal Kapımı yayınlandığı ilk bölümden itibaren reyting listelerini alt üst eden bir yapım oldu. Şu ana kadar 6 bölümü yayınlanan dizinin geçici bir yaz dizisi olmanın çok ötesinde kış yayın döneminin en çok izlenen yapımlarından biri olması bekleniyor.

  SEN ÇAL KAPIMI TAM KÜNYESİ

  KANAL: FOX TV
  YAYIN GÜNÜ: ÇARŞAMBA
  YAYIN SAATİ:  20.00
  TÜR: ROMANTİK KOMEDİ
  YAPIM ŞİRKETİ: MF Yapım
  YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
  GENEL KOORDİNATÖR: NEVİN AYAZ
  YÖNETMEN: ALTAN DÖNMEZ
  SENARYO: AYŞE ÜNER KUTLU
  UYGULAYICI YAPIMCI: ZEYNEP BİLGİÇ
  MÜZİSYEN: AYTEKİN ATAŞ
  GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: İLKER ERDOĞAN&ÖZGÜR DEMİR
  SANAT YÖNETMENİ: SERKAN ÖZER
  STYLING (STİL DANIŞMANI) : NESRİN AYAZ
  HANDE ERÇEL STYLING (STİL DANIŞMANI): NİLAY KOÇAK MERAL
  KOSTÜM SORUMLUSU: VENHAR KÖMÜR

  OYUNCULAR: HANDE ERÇEL, KEREM BÜRSİN, ANIL İLTER, NESLİHAN YELDAN, BİGE ÖNAL, EVRİM DOĞAN, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MELİSA DÖNGEL, ÇAĞRI ÇITANAK, ELÇİN AFACAN, SİTARE AKBAŞ, BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU, ALİCAN AYTEKİN, SARP BOZKURT, DORUKHAN KENGER, AHMET MARK SOMERS, İLKYAZ ARSLAN

  SEN ÇAL KAPIMI BÖLÜM ÖZETLERİ

  Sevilen dizilerden biri haline gelen Sen Çal Kapımı dizisinde şu ana kadar 6 bölüm yayınlandı. Her bölüm sonunda son bölümün özetini ve diziyle ilgili son gelişmeleri bu habere ekliyor olacağız. Dolayısıyla bizi takipte kalın.

  Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM ÖZETİ

  Üniversitede bölüm birincisiyken son seneyi yurtdışında okumak üzere burs kazanmış olan Eda Yıldız son anda bursu kesilince büyük bir şok yaşar. Eda üniversiteden atılır, lise mezunu olarak kalır. Eda uzunca bir müddet, bursunu kesen Serkan Bolat’a ulaşmaya çalışır ama nafile görüşemez. Serkan Bolat'a giden tüm yollar kale duvarları gibi kapalı hale gelmiştir. Eda bunun üzerine halasının yanında çiçekçilik yapmaya başlar. Yine de işin peşini bırakmayan Eda bir gün Serkan Bolat’ın konuşma yapacağı yeri öğrenince yüzleşmek için karşısına çıkar. Ve yaşanan bir dizi olay sonucunda birbirlerine kelepçeli olarak bir gün geçirmek zorunda kalırlar. Eda’nın fevriliği, birbirlerine duydukları nefret ve aralarındaki karşı konulmaz çekim onları uzun süre oynamak zorunda kalacakları bir oyuna sürükler.

  Sen Çal Kapımı 2. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 2. BÖLÜM ÖZETİ

  Eda'nın bir öpücüğünün nelere mal olabileceği hususunda eminiz ki her hangi bir fikri yoktu ta ki o zamana kadar. Serkan Bolat, uluslararası öneme sahip bir yatırımı hakkında basın toplantısı yaparken Eda dudaklarına yapışınca toplantı dağılmıştı çünkü. Şimdi Serkan’ın kurtarması gereken bir prestiji; Eda'nın da yaptığı hatayı düzeltmek zorunluluğu var. Çözüm basit: 2 ay boyunca nişanlı taklidi yapmak zorundalar. Bu şekilde hem Serkan’ın prestiji kurtarılacak ve hem de Eda’nın üniversite son sınıf ödemesi yapılacak. Geriye tek ama büyük bir sorunkalıyor: Birbirlerine bir anda aşık olduklarına aile ve arkadaşlarını ikna etmek.

  Sen Çal Kapımı 3. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 3. BÖLÜM ÖZETİ

  Serkan Bolat ve Eda Yıldız nişanlanıyor haberleri cemiyet dünyasına bir bomba gibi düşüyor; herkes Eda’nın peşinde ve onu konuşuyor. Eda nasıl biri, ne iş yapar, nereden mezun? Daha mütevazı bir dünyadan gelmiş olan Eda bu gösterişli, yalan dünyanın içinde tek başına kalıyor. Serkan’ın ise tek düşündüğü iş, çünkü Kaan Karadağ yine bir hin hesap peşinde. Herkes Eda’nın üzerine gelirken Serkan, Bolat’lığından taviz verip Eda’nın yanında olabilecek mi acaba? Yoksa Serkan Bolat gibi olup yaşadıklarının bir oyun olduğunu söyleyip Eda’nın kalbini mi kıracak?

  Sen Çal Kapımı 4. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 4. BÖLÜM ÖZETİ

  Sen Çal Kapımı 4. bölümü de bomba gibi bir bölümle geliyor. Eda, üst üste aldığı haberlerle strese girer ve Serkan’ın kollarında uyuyuverir. Üstelik bu sefer ciddi bir derdi var, Selin’le Ferit ev ziyaretine gelmek istiyorlar. Ancak ne acıdır ki beraber yaşanan bir ev yok ortada. Hazırlık şart; vakit çok az, yapılması gereken çok, Serkan Bolat’ınsa tüm düşündüğü iş, iş ve ne kadar farklı yine iş..

  Eda’nın arkadaşları ise Serkan’ın, eski aşkı Selin’le ilişki yaşadığına çok eminler. Neticede el ele göz göze yakaladılar onları. Eda evi hazırlamaya çalışırken bir taraftan da onları her şeyin yolunda olduğuna ikna etmeye çalışıyor. Eda, bütün gün misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için elinden geleni yaptıktan sonra hiç beklenmedik yerden gelen haberse artık sabrını taşırıyor. Ve işler çığırından çıkıyor. Hadi bakalım keyifli bir 4.bölüm sizleri bekliyor.

  Sen Çal Kapımı 5. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 5. BÖLÜM ÖZETİ

  Oldukça mühim bir anlaşmaya imza atmak için Antalya’ya giden ekibi büyük bir sürpriz beklemektedir. Yatırımcıların her ikisinin de imzasının alınması gerekmektedir ama boşanmak üzere olduklarından bir araya gelmek istemezler. Onları buluşturma görevi Serkan ve Eda’ya düşer. Antalya’da birlikte geçirdikleri büyülü anlarda, Eda ve Serkan hiç ummadıkları kadar yakınlaşırlar. Bu arada Kaan Karadağ’ın yaratacağı yeni bir kriz Eda için de bir test olacaktır. Serkan’ı kurtarmak için göze aldığı risk, ona olan duygularını fark etmesine de neden olacaktır. Serkan ise Eda’nın cazibesine giderek daha çok kapılmaktadır.

  Sen Çal Kapımı 6. Bölüm Fragmanı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 6. BÖLÜM ÖZETİ

  Bu oldukça heyecanlı bölümde Serkan, Eda’yı paparazzilerden kurtarır. Hem de her şey, bir kenara iterek. Çünkü o gecede alacağı ödül, Selin’le konuşması ve aylardır üzerinde çalıştığı sözleşme gibi şeyler vardı. Hiç umursamadan hepsini elinin tersiyle iten Serkan bkalım istediğine ulaşabilecek mi?

  Eda, ilişkilerinin bambaşka bir boyut kazandığını düşünüyor artık. Ama gerçekten öyle mi? Ertesi gün Serkan Bolat ortadan yok oluyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor. Ve sıkı durun: Selin hariç! Eda çıldırıyor bunu öğrenince. Selin ise aşırı mutlu.

  Eda, işteki tecrübesizliği nedeniyle olmayacak biri işi çok da önemli bir müşteriye hiç ama hiç yetişmeyecek bir zamanda, sıkı durun 1 günde  teslim edeceği sözünü verir. Ekip Eda ve Serkan tarafında ikiye bölünür. Eda bir taraftan Serkan’ın nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışırken bir taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır. Serkan ile Eda arasındaki gerginlik birlikte sabahladıkları bir gecede son bulacaktır.

  Hande Erçel ve Kerem Bürsin canlı yayını - Sen Çal Kapımı iZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 7. BÖLÜM ÖZETİ

  Bu bölümde Eda Serkan Bey’e bir doğum günü partisi hazırlamaya çalışır. Serkan Bolat’ın ne sevdiğini öğrenmeye çalışan Eda, Serkan’ın yanında çalışan iş arkadaşlarına danışmak ister. Ancak öğrendiği kadarıyla Serkan Bolat doğum günü kutlamaz. Fragmanda da görüldüğü gibi bakkaldan aldığı küçük bir kek ve üstüne koyduğu mum ile Serkan Bey’e bir sürpriz yapar.

  Bu sırada Eda Serkan Bey’den hoşlanıp hoşlanmadığını anlamaya çalışır. Aslında iki kişin birbirini sevdiği aşikârdır ama önüne bir sürü engel çıkan çift bir araya gelemez. Acaba bu bölümde Seran Bolat Eda Yıldız’a duygularını açabilecek mi?

  Sen Çal Kapımı 7. Bölüm 1. Fragmanı İZLE

  Sen Çal Kapımı 7. Bölüm 2. Fragmanı İZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 8. BÖLÜM ÖZETİ

  Serkan, çalınan tasarım konusunda Eda'yı suçladı, Eda “Bir daha yüzümü göremezsin” dedi. Şimdi Eda'sızlığa nasıl alışacak bakalım. Eda, Serkan'a suçsuzluğunu ispatlayacak, çok gururuna dokundu çünkü. Serkan ise gururundan Eda'ya “geri gel” diyemiyor.

  Ferit, Serkan'la Eda'nın ayrılık haberine kendine engel olamadan sevinen Selin'e çok içerliyor. Ferit için de tehlike çanları çalıyor. Bu sırada Serkanlar'ın tasarımın patenti ile ilgili olan acil bir sorunu ancak Eda olursa çözebilecekleri ortaya çıkıyor…

  Sen Çal Kapımı 8. Bölüm Fragmanı İZLE

  SEN ÇAL KAPIMI 9. BÖLÜM ÖZETİ

  Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kaybolur. Serkan, Eda’nın gönlünü almak ister ama Eda’yı bulmak kolay olmayacaktır. Uzun uğraşlar sonunda bulduğunda ise Eda onunla görüşmek istemeyince, bu kez Serkan ona kelepçe takar. Serkan davranışlarıyla ve kendi tarzında birçok kez özür diler. Ama Eda’nın beklentisi çok daha basittir.

  Baş başa geçirecekleri uzun bir gecenin sonunda ikisi de birbirini ilk kez çok farklı gözlerle görmeye başlarlar. Ama ikisi de ne yaparlarsa yapsınlar sözleşmenin bittiğinin farkına vardıklarında her şey değişecektir.

  Sen Çal Kapımı 9. Bölüm Fragmanı VİDEO

  SEN ÇAL KAPIMI 10. BÖLÜM ÖZETİ

  Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor.

  Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

  Sen Çal Kapımı 10. Bölüm Fragmanı VİDEO


  Görüş Bildir