Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
707.902
1.07%
17ºC
İstanbul
Çok bulutlu 17 C
  • Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları

  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları

  Yılmaz Erdoğan'ın tiyatro oyunu 'Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?', Netflix filmi olarak izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü ne zaman yayımlanacak?
  • Haber Merkezi
  • 22.03.2021 - 15:44
  • Güncelleme : 10.04.2021 - 13:11
  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları

  Yılmaz Erdoğan'ın Hava Harp Akademisi'nde askerlik yaptığı sırada yazdığı bir oyun olan 'Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?', film olarak sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Netflix, 'Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?' filmine ilişkin fragman ve poster yayınlayarak sinemaseverleri meraklandırıyor.

  İzleyiciler, 'Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü Netflix'e ne zaman gelecek? Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü konusu nedir?' sorularının yanıtlarını araştırıyor.

  Peki, uzun yıllardır BKM sahnesinde kapalı gişe oynanan Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü Netflix'e ne zaman gelecek? İşte, Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü filmi konusu ve oyuncu kadrosu..

  SEN HİÇ ATEŞ BÖCEĞİ GÖRDÜN MÜ FİLMİ NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü? filmi, Netflix Türkiye'nin duyurusuna göre 9 Nisan 2021 tarihinde fiilm severlerle buluşacak. Film öncesi yayınlanan tanıtım fragmanı ise kısaca oyunculara göz atmamıza olanak sağlıyor.

  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları #1

  SEN HİÇ ATEŞ BÖCEĞİ GÖRDÜN MÜ KONUSU NEDİR?

  1948 yılında İstanbul'da doğan Gülseren, dört rakamlı sayıları aklından çarpabilen üstün zekalı bir kadındır. Gülseren'in hayatı, acısıyla tatlısıyla Türkiye'nin yıllar içinde geçirdiği değişime ayna tutmaktadır. Onu başkalarından ayıransa sivri dili, zekâsı ve ateş böceklerine olan sevdasıdır.

  DVD versiyonunda oyunun aralarına serpiştirilmiş Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan röportajları arasında, ateşböceklerinin (Lampyridae), teknoloji karşısında direnişi de izlenmektedir.

  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları #2

  SEN HİÇ ATEŞ BÖCEĞİ GÖRDÜN MÜ OYUNCULARI

  Senaryosu Yılmaz Erdoğan'a ait olan 'Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü?' filminin yönetmenliğini, Her Şey Aşktan ve Acı Tatlı Ekşi filmleriyle tanınan başarılı isim Andaç Haznedaroğlu üstlendi.

  Netflix'te izleyeceğimiz filmin, oyundakinden farklı bir kadrosu bulunuyor. Filmde Gülseren karakterini Ecem Erkek canlandıracak. Yılmaz Erdoğan'ın sahnede hayat verdiği muhabir rolüne ise Atakan Çelik hayat verecek.

  Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Ecem Erkek, Yılmaz Erdoğan, Atakan Çelik, Merve Dizdar, Devrim Yakut, Ushan Çakır, Bülent Çolak ve Engin Alkan gibi isimler bulunuyor.

  Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü filmi ne zaman yayımlanacak? Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü konusu ve oyuncuları #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir