Dolar
7.9671
0.3691%
Euro
9.4492
0.6143%
Altın
1901.9
-0.1155%
Borsa
1190.63
-0.6417%
G. Altın
487.203
0.2495%
Bitcoin
102982.54
-0.5434%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Türkiye’de ilk defa Son Şaka’dan fragman galası

  Kasım ayında vizyona girecek “Son Şaka” filmi; Türkiye’de ilk defa, ilk fragmanının yayını için gala yapıyor.
  • Haber Merkezi
  • 15.10.2020 - 18:06
  Türkiye’de ilk defa Son Şaka’dan fragman galası

  Pandemi ardından sinemaların yeniden toparlanmaya başlamasından sonra vizyona girecek ilk büyük Türk filmi olma iddiasını taşıyan Son Şaka’nın oyuncuları, fragman galası için röportaj vermek üzere bir sinema salonunda buluştular.

  Sinema salonlarının herkes için son derece güvenli bir eğlence olduğunun altını çizmek için sinema salonunda buluşmayı tercih ettiklerini belirten filmin oyuncuları; Serdar Gökalp, Ege Kökenli, Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan, Özer Arslan, Osman Doğan ve Kemal Başar; filmin fragmanını sinema salonunda hep beraber izledi.

  "BÜYÜK HİKAYELER, BÜYÜK PERDEDE İZLENMELİ"

  Filmin başrol oyuncularından Serdar Gökalp, “Büyük hikâyeler, büyük perdede izlenmeli; sinema alternatifi olmayan bir aktivite. Herkesi, son derece güvenli bir atmosfer sunan sinema salonlarına bekliyoruz, sinemalarda şu anda her türden film var. Kasım ayında da ‘Son Şaka’ ile biz de seyircimizle sinemada buluşmak istiyoruz.” dedi.

  Filmde Ayşen karakterine hayat veren Ege Kökenli ise sinemanın bir oyuncu için bambaşka bir deneyim olduğunu, böylesine sürprizli bir senaryo ile yeniden sinema seyircisinin karşısına çıkacak olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu, seyircileri sinemalara davet ettiğini söyledi.

  TÜRKİYE'DE BİR İLK

  Türkiye’de ilk defa, 15 Ekim Saat 22.00’de Two Yapım’ın YouTube kanalında yapılacak olan online fragman galasında, tüm davetliler saat tam 22.00’de fragmanı filmin oyuncularıyla beraber online olarak izleme ve anlık yorum yapma fırsatı bulacaklar. Herkesin online olarak katılım sağlayabileceği fragman galası için Two Productions YouTube kanalını ziyaret etmek yeterli.

  Son Şaka, şakalarıyla ünlü radyocu Serdar Gökalp'in bir şaka ile evlilik teklif ettiği kız arkadaşı Ayşen (Ege Kökenli) ve yakın arkadaşları Yusuf (Gökay Müftüoğlu) ile çıktıkları yolculuğun Serdar için içinden çıkılmaz bir maceraya dönüşmesinin öyküsünü anlatıyor.

  15 Ekim Saat 22.00’de galayı canlı olarak takip etmek için şu linke tıklayın;

  https://www.youtube.com/watch?v=xPampE1rU2Y

  Türkiye’de ilk defa Son Şaka’dan fragman galası #1

  Türkiye’de ilk defa Son Şaka’dan fragman galası #2

  Görüş Bildir