Euro
10.3014
-0.07%
Dolar
8.7579
-0.05%
Altın
493.51
0.53%
Borsa
1.401
0%
Bitcoin
388.051
1.58%
13ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 13 C

  Uçağı birbirine kattı! Çocuk sesleri Melisa Döngel'i çılgına çevirdi

  İstanbul'dan Bodrum'a gittiği uçakta çocuk seslerinden rahatsız olarak kavga çıkardığı iddia edilen Melisa Döngel, uçakta krize neden oldu. Kavganın büyümesiyle yolcuların araya da girdiği öğrenildi.
  • Haber Merkezi
  • 25.08.2021 - 10:28
  • Güncelleme : 26.08.2021 - 13:42
  Uçağı birbirine kattı! Çocuk sesleri Melisa Döngel'i çılgına çevirdi

  Son dönemlerde ekranlarda boy gösteren oyuncu Melisa Döngel, tavırlarıyla magazin gündeminden düşmeyen isimler arasında...

  Aylar önce arkadaşlarıyla gittiği bir kafeye alınmadığı için, kavga eden ve çalışanlara, “Siz bittiniz, sizi bitireceğim” diyerek tehditler savuran Döngel, yine bir kavgayla gündeme geldi.

  "ÇOCUKLARINIZA SAHİP ÇIKIN"

  İddiaya göre 21 yaşındaki Döngel, önceki gün İstanbul’dan Bodrum’a gitti. Uçağa yorgun binen oyuncu, iki küçük çocuğun gürültüsünden rahatsız oldu.

  “Sessiz olun” diye çıkışan oyuncuya, çocukların annesinden tepki geldi. Bu tepkiyle iyice sinirlenen Melisa Döngel, yüksek sesle, “Çocuklarınıza sahip çıkın be. Sizi dinlemek zorunda değiliz. Böyle rahat yolculuk yapacaksanız özel uçak tutun” diye bağırdı.

  Yolcuların ve hosteslerin müdahalesiyle sona eren kavganın ardından genç oyuncu Bodrum'da stres attı.

  Uçağı birbirine kattı! Çocuk sesleri Melisa Döngel i çılgına çevirdi #1

  DÖNGEL'DEN AÇIKLAMA GELDİ

  Güzel oyuncu Melisa Döngel , çıkan haberlerin ardından daha fazla dayanamadı ve sessizliğini bozdu.

  Döngel, ''Daha önce yalan gördüm, yalan haber gördüm, yalan yazılan yazılar gördüm. Yalanla alakalı pek çok şey gördüm ama bu cidden senaryo. Gidip bir dizi film yapımcısı falan olun. Eğer konu çocuklarsa bulunduğumuz dünyada onlara en hassas davranacak ilk kişi benimdir. İnce çizgimi aşmayın lütfen.'' sözleriyle iddiların gerçek dışı olduğunu belirtti.

  Uçağı birbirine kattı! Çocuk sesleri Melisa Döngel i çılgına çevirdi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir