taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7866
6.4017
1460.81
108869.14
271.801
43034.66

Mutlu Kaya sakat kalacak diye ağlıyor

Mutlu Kaya'nın annesi Hanım Kaya, kendilerine yardım edeceğini söyleyen Sibel Can'a sitem etti.

02.07.2015 - 15:49..
Whatsapp ile paylaş
Mutlu Kaya sakat kalacak diye ağlıyor

Bir ses yarışmasıyla ünlenen Diyarbakırlı 19 yaşındaki Mutlu Kaya, 18 Mayıs'ta evinde erkek arkadaşının silahlı saldırısına uğramış ve beynine isabet eden kurşunla ağır yaralanmıştı.

Mutlu Kaya sakat kalacak diye ağlıyor

Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde 38 gün sonra gözlerini açan Kaya, etrafına gülücükler saçtı. Ancak bu gülücüklerin yerini son günlerde gözyaşları aldı.

"SÜREKLİ AĞLIYOR"

Kızının ayağa kalkması için bir an önce GATA'ya sevk edilmesi gerektiğini ifade eden Hanım Kaya, "Doktorları burada artık pek fazla bir şeyin yapılamayacağını söylediler. Ayağa kalkabilmesi için GATA'da fizik tedavi görmesi gerektiğini söylediler. Henüz bir işlem yapılmadı. Mutlu, sakat kalacağı korkusuyla sürekli ağlıyor. Yoğun bakımdan çıktıktan sonra üzüntüden 5 kilo kaybetti. Onu ikna edemiyorum. Gözlerimin önünde eriyor" dedi.

"SİBEL CAN NE ARADI NE SORDU"

Sanatçı Sibel Can'a sitem eden Kaya, "Buraya gelen herkes gittikten sonra bir daha bizi sormadılar. Beni en çok Sibel Can şok etti ve üzdü. Kızım vurulduktan sonra hastaneye gelip geçmiş olsun ziyareti yaptı. Yanımızda olacağını söyledi. Ancak gittikten sonra bir daha ne aradı ne de sordu" diye konuştu.

Mutlu Kaya'nın hastanedeki ilk görüntüleri VİDEO

Mutlu Kaya sakat kalacak diye ağlıyor

Mutlu Kaya - Heveslik Eyledim - Sesi Çok Güzel İZLE

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir