taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.0775
6.824
1284.92
86072.28
251.137

Orhan Gencebay domuz gribi oldu

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay'ın domuz gribi olduğu ortaya çıktı. Bir hafta önce hastaneden taburcu olan Gencebay’ın, sağlık durumunun iyi olduğunu açıklandı.

Haber Merkezi | 16.02.2019 - 20:04..
Whatsapp ile paylaş
Orhan Gencebay domuz gribi oldu

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay, geçtiğimiz günlerde domuz gribine yakalandı. Gencebay'ın eşi Sevim Emre'nin açıklamasıyla ortaya çıkan durum, sevenlerini korkuttuysa da Emre, ünlü sanatçının durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Orhan Gencebay domuz gribi oldu

TABURCU OLDU

Gencebay'ın, İnfluenza A (H1N1) virüsünün neden olduğu ‘Domuz Gribi’ne yakalandığı açıklanırken, Eşi Sevim Emre ile geçen hafta hastanede yatarak tedavi olduğu belirtildi.

Şişli’deki Memorial Hastanesi'nde bir hafta yatan Gencebay ve eşi, taburcu oldu. Orhan Gencebay, hastane çıkışı yaptığı açıklamada hastalanmasının çok önemli olmadığını belirterek, “Bizlerin hastalanıp tedavi olmamız önemli değil, Allah’ın izniyle atlatırız, atlattık. Asıl, sevenlerimin sağlığına bir şey olmasın. Çok iyiyim çok şükür. Berhudar olun.” dedi.

Sevim Emre ise kendisinin henüz tam anlamıyla iyileşemediğini, tedavisinin evde sürdüğünü söyledi ve arayıp soran herkese teşekkür etti.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir