Euro
15.3983
1.19%
Dolar
13.6145
0.92%
Altın
782.02
0.99%
Borsa
1.981
0%
Bitcoin
710.825
-1.33%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C
  CHP'den Ali Ağaoğlu'na jet yalanlama

  CHP'den Ali Ağaoğlu'na jet yalanlama

  CHP, Ali Ağaoğlu'nun "Kemal Kılıçdaroğlu beni arayıp özür diledi" ifadesini yalanlayarak "Ali Ağaoğlu'nu işletmişler" açıklamasında bulundu.
  • 09.09.2014 - 17:54

  CHP den Ali Ağaoğlu na jet yalanlama #1

  Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, 17 Aralık sürecinde, inşaat sektörünün ve kendisinin günah keçisi seçildiğini ve bu nedenle gözaltına alındığını belirterek, imar artışı karşılığı TÜRGEV’e arsa bağışladığına ilişkin iddiaları yanıtlamıştı.

  KILIÇDAROĞLU ÖZÜR DİLEDİ DEMİŞTİ

  Ağaoğlu, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun da iddiaları seslendirdiğini hatırlatarak "Arayıp özür diledi." demişti.

  CHP'DEN AÇIKLAMA GELDİ

  CHP’den işdamı Ali Ağaoğlu’nun açıklamalarını yalanlayan jet bir yanıt geldi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun özür dilediği iddiasının yalanladığı açıklamada şöyle denildi;

  CHP: AĞAOĞLU'NU İŞLETMİŞLER

  "Ali Ağaoğlu’nun bu sözleri tamamen hayal ürünü ve gerçek dışıdır. Öyle anlaşılıyor ki, biri veya birileri, ‘CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu arayarak özür diledi’ diye Ali Ağaoğlu’nu işletmiş. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yolsuzluk iddiası bulunanlardan özür dilemez. Tam tersi, hakkında yolsuzluk iddiası bulunan, kul hakkı veya yetim hakkı yiyene ‘yargıya git, aklan da gel’ der. Ali Ağaoğlu ve benzerleri gerçekdışı özür dilediler aldatmacasına sarılacağına, bağımsız yargı önünde hesap verme yolunu seçsinler. Halkın haber alma ve gerçekleri öğrenme hakkına saygımız nedeniyle kamuoyunun bilgisine sunarız."

  Ağaoğlu'dan TÜRGEV iddialarına sert cevap haberiCHP den Ali Ağaoğlu na jet yalanlama #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir