Petrol
93.7
0.05%
Euro
18.2677
-0.05%
Dolar
17.9612
0.07%
Altın
1.018
0.11%
Borsa
298
0.00%
Bitcoin
424.895
-1.28%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C
  Kamer Genç kolunu kırdı

  Kamer Genç kolunu kırdı

  Genç, ayağının kaydığını ve kolunu kırdığını açıkladı.
  • 09.01.2012 - 15:43

  Kamer Genç kolunu kırdı #1

  CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, kolunu kırdı. Genç, ayağının kaydığını ve kolunun üzerine düştüğünü söyledi.

  '6 HAFTA RAPORUM VAR AMA İÇİM EL VERMEDİ GELDİM'

  TBMM'de düzenlendiği basın toplantısına sağ kolunda alçıyla gelen Genç, ayağının kaydığını ve kolunun üzerine düştüğünü anlattı. Kolunun alçıya alındığını ve 6 hafta rapor verildiğini belirten Genç, "Ama içim el vermedi ve geldim" diye konuştu.

  GALERİ İÇİN TIKLAYIN.

  GENÇ'TEN BAŞBUĞ YORUMU

  Genelkurmay eski Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un tutuklanmasına ilişkin görüşlerini paylaşan Genç, "Onu oraya kim atadı? Cumhurbaşkanı. Başbuğ, 'terör örgütü kurmaktan' tutuklandı. Böyle bir suçu işlediği iddia edilen bir kişiyi o makama atamak en büyük ihanettir. Ben Abdullah Gül'ün bu suçu işlediğine inanıyorum. Bu konuda Meclis Başkanlığına dilekçe verdim. Yargılanması için 184 imzayı bulacağıma inanıyorum" diye konuştu.

  ELİNDEN FENERİ DÜŞÜRMEDİ

  AK Parti'nin TBMM İçtüzük Değişikliği Teklifini de değerlendirin Genç, "Onların gücü yetmez, fenerle Genel Kurula girmemi engelleyemezler. Getirsinler bir Genel Kurula da görelim bakalım o zaman neler olacak. Böyle yapacaklarına bu fenerin işaret ettiği aşağılık uygulamaları bitirsinler" dedi.

  Genç, bir soru üzerine Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ'un Anayasa Mahkemesinde yargılanması gerektiğini belirterek, "Orada yargılanıp yargılanmayacağına Anayasa Mahkemesinin karar vermesi gerekiyor" görüşünü savundu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir