Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
475.021
1.08%
19ºC
İstanbul
Açık 19 C
  Kılıçdaroğlu: Tıpış Tıpış oy vereceksiniz

  Kılıçdaroğlu: Tıpış Tıpış oy vereceksiniz

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi'nde yaptığı uzlaşı toplantısında tatilcilere seslenerek "Tıpış tıpış gelip oy vereceksiniz" dedi.
  • 14.07.2014 - 14:19

  Kılıçdaroğlu: Tıpış Tıpış oy vereceksiniz #1

  Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, partili eski bakanlar, milletvekilleri, parti meclisi üyeleri ve eski il başkanlarıyla, görüş alışverişinde bulunmak için bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan CHP lideri, parti içinde Ekmeleddin İhsanoğlu’na yükselen itirazlara yanıt niteliğinde açıklamalarda bulundu ve tatilcilere seslendi.

  "ADAM GİBİ TIPIŞ TIPIŞ SANDIĞA GİDECEKSİNİZ"

  Kılıçdaroğlu, "Bu ülkede yaşıyorsanız çocuklarınıza karşı sorumluluğunuz var. Adam gibi tıpış tıpış sandığa gideceksiniz, demokrasinin gereğini yapacaksınız ve bir diktatör bozuntusuna cumhurbaşkanı seçme konusunda izin vermeyeceksiniz" dedi.

  Kılıçdaroğlu: Tıpış tıpış sandığa gideceksiniz İZLE

  "TATİLE GİDİYORSUNUZ EYVALLAH TATİL HAKKINIZ"

  Kılıçdaroğlu'nu konuşmalarının satır başları; 

  "Ülkemize, çocuklarımıza Mustafa Kemal Atatürk'e karşı bir sorumluluğumuz var. Tatile gidiyorsunuz eyvallah tatil hakkınız. Ama masalarda oturup 'Ben oy kullanmayacağım' diye ahkam kesmek demokrasiye inanmamaktır. Bir gün gelir sıra size de gelir, sizin de demokrasiye ihtiyacınız olur. Bir gün gelir sizin özgürce tatil yapmanız engellenir. İş dünyası niye korkuyor.

  "EKMELEDDİN İHSANOĞLU'NA OY VERECEKSİN"

  TMSF bir günde tüm mal varlıklarına el konyuyor. Onları anlıyorum. Kapalı kapılar ardında bize söylediklerini de biliyorum. Ama tatilcileri anlamakta zorlanıyorum. Senin hayatına birinin gelip müdahale etmesini istemiyorsan, şakası makası yok sandığa gidip Ekmeleddin İhsanoğlu'na oy vereceksin."

  Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili tüm haberler

  Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir

  Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili tüm haberler


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir