Petrol
89.83
1.09%
Euro
18.4105
1.01%
Dolar
18.5767
0.14%
Altın
1.02
0.64%
Borsa
3433
0.00%
Bitcoin
374.234
3.79%
17ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 17 C

  Meral Akşener, Rize'de yaşanan gerginlik hakkında konuştu

  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize'deki protesto eylemi hakkında "Çirkinlik sahibini çirkinleştirir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yok." dedi.
  • DHA
  • 20.05.2021 - 21:03
  • Güncelleme : 20.05.2021 - 22:02
  Meral Akşener, Rize'de yaşanan gerginlik hakkında konuştu

  İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Rize'nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada, bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Tepki gösteren grupla partililer birbirlerinin üzerine yürüyünce gerginlik yaşandı. Polis araya girerek gerginliği önlerken, esnaf ziyaretini iptal eden Akşener ilçe merkezinden ayrıldı.

  HAVALİMANINDA AÇIKLAMADA BULUNDU

  Akşener akşam saatlerinde, İstanbul'a geldi. Akşener'i Atatürk Havalimanı'nda partililer karşıladı.Akşener burada Rize ziyaretinde yaşanan gerginlik hakkında konuştu.

  "ÇİRKİNLİK SAHİBİ ÇİRKİNLEŞTİRİR"

  Akşener, "Ne İkizdere'de ne Çayeli'nde herhangi bir davranışla karşılaşmadım. İki ilçedeki bütün vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onlar da çok üzüldüler bu görüntüden, ne Çayeli'ne ne İkizdere'ye yakışmadı. Partimizi, kendimi, övmek, propaganda yapmak için gitmemiştik. İkizdere'deki o taş ocağına karşı hakkını korumaya çalışan, sesini duyurmaya çalışan, köylülerin durumunu görmek üzere gitmiştik ve onu sizlerin aracılığıyla kamuoyunda o sesi tekrar tekrar duyurmak amacıyla gitmiştik. Bütün bunların sonuçları olarak o çirkinlik bu yapmaya çalıştığımız hak aramanın yanında durma eylemimizi örtemedi, örtemeyecek. Çirkinlik sahibini çirkinleştirir. Dolayısıyla herhangi bir sorun yok." dedi.

  Meral Akşener, Rize'de yaşanan gerginlik hakkında konuştu VİDEO

  Meral Akşener, Rize de yaşanan gerginlik hakkında konuştu #1

  Meral Akşener, Rize de yaşanan gerginlik hakkında konuştu #2

  Meral Akşener, Rize de yaşanan gerginlik hakkında konuştu #3

  Meral Akşener, Rize de yaşanan gerginlik hakkında konuştu #4


  Görüş Bildir