Petrol
98.38
1.01%
Euro
18.5872
0.94%
Dolar
17.9582
0.50%
Altın
1.034
0.45%
Borsa
2859
1.03%
Bitcoin
440.040
5.87%
24ºC
İstanbul
Bulutlu 24 C
  Mesut Yılmaz'ın oğlu CHP'nin Rize adayı olabilir

  Mesut Yılmaz'ın oğlu CHP'nin Rize adayı olabilir

  Kemal Kılıçdaroğlu, sırasıyla Murat Karayalçın, Mehmet Haberal ve Mehmet Bekaroğlu'na "Rize'den aday ol" teklifi götürdü. Fakat üç isim de b
  • Haber Merkezi
  • 11.02.2015 - 13:49

  Mesut Yılmaz ın oğlu CHP nin Rize adayı olabilir #1

  Türkiye’de 7 Haziran’da yapılacak milletvekili seçimleri öncesinde adaylık kulisleri de hızlandı. Son kulislere göre CHP, Rize'den aday göstermek istediği üç önemli isimden ret cevabı alınca Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın kapısını çaldı.

  İLK TEKLİF KARAYALÇIN'A GİTTİ

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Murat Karayalçın'a Rize'den adaylık teklifi götürdüğü fakat Karayalçın'ın "Hayır" dediği ortaya çıktı.

  Karayalçın'ın vekillik teklifini reddetmesi üzerine İstanbul İl Başkanlığına atandığı ifade ediliyor.

  HABERAL VE BEKAROĞLU DA REDDETTİ

  Kulislerde, Rize'den adaylık teklifi götürülen diğer isimlerin Mehmet Haberal ve Mehmet Bekaroğlu olduğu belirtiliyor. Fakat Haberal ve Bekaroğlu'nun da Karayalçın gibi Rize teklifini reddettiği kaydedildi.

  SON DURAK MESUT YILMAZ'IN OĞLU OLDU

  CHP yönetimi, Karayalçın, Haberal ve Bekaroğlu'nun Rize teklifini reddetmesi üzerine ilginç bir isimle görüşüyor. Kulislerde konuşulanlara göre bu isim Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz..

  Yavuz Yılmaz'ın vekillik teklifine olumlu baktığı, babası Mesut Yılmaz'la istişarelerini tamamladıktan sonra CHP yönetimine kararını bildireceği ifade ediliyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir