Petrol
111.31
-0.29%
Euro
17.4943
0.09%
Dolar
16.7648
0.06%
Altın
975.4
-0.07%
Borsa
2444
-1.57%
Bitcoin
322.980
-0.52%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Özlem Zengin’e yönelik paylaşım yapan şahıs yakalandı

  AK Parti milletvekili Özlem Zengin'e sosyal medyadan yakışıksız paylaşımda bulunan Mert Yaşar isimli şahıs gözaltına alındı.
  • İHA
  • 23.02.2021 - 02:28
  • Güncelleme : 23.02.2021 - 17:17
  Özlem Zengin’e yönelik paylaşım yapan şahıs yakalandı

  Sosyal medya üzerinden AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin’e yönelik çirkin paylaşımda bulunan Mert Yaşar isimli şahıs, Eyüpsultan’da ikamet ettiği evinde gözaltına alındı.

  "2 AYDIR SİSTEMATİK SALDIRIYA UĞRUYORUM"

  Özlem Zengin,  Son zamanlarda kendisine yönelik sosyal medyada sık gündeme getirilen konuların, iki aydır sürdüğünü belirtmişti.

  Çıplak arama ve hamile kadınların hapishanelerde tutulmasıyla ilgili gerekli açıklamaları yapmasının ardından hedef gösterilen Özlem Zengin, "AK Parti Grup Başkanvekili olarak, bir kadın olarak çok sistematik saldırıya uğruyorum. Bu, yaklaşık iki aydır devam ediyor." ifadelerini kullanmıştı.

  TÜM KADINLARA BİRLEŞME ÇAĞRISI

  Böyle bir durum karşısında tüm kadınların birleşmesi gerektiğine dikkat çeken AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, kendisi hakkında söylenen iftiralara yönelik herhangi bir yaptırım olmamasına dikkat çekti.

  Özlem Zengin: 2 aydır sistematik saldırıya uğruyorum VİDEO

  Özlem Zengin’e yönelik paylaşım yapan şahıs yakalandı #1

  "MEVUZAT ÇALIŞMAMIZ LAZIM"

  Özlem Zengin'in açıklamalarında şu ifadeler yer aldı:

  "AK Parti Grup Başkanvekili olarak, bir kadın olarak çok sistematik saldırıya uğruyorum. Bu, yaklaşık iki aydır devam ediyor. Böyle bir olay karşısında bütün kadınların birleşmesi lazım. Sosyal medya üzerine daha çok düşünmeli ve belki de biraz daha çalışmalıyız. Mevzuat açısından da çalışmamız lazım. Bunu görüyorum. Şu haliyle herkes her şeyi söylüyor ve yaptırım neredeyse yok gibi."

  Özlem Zengin’e yönelik paylaşım yapan şahıs yakalandı #2

  TUTUKLANMASI TALEP EDİLDİ

  Özlem Zengin'e hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan Mert Yaşar, çıkarıldığı savcılıkça tutuklama istemiyle nöbetçi hakimliğe sevk edildi.

  Özlem Zengin’e yönelik paylaşım yapan şahıs yakalandı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir