taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7756
Euro
7.3744
Altın
1647.53
Borsa
93225.22
Gram Altın
358.709
Bitcoin
49762.66

Tatlıses'in K.Iraklı ortağı Rojdi Sait konuştu

Rojdi Sait: Ben herkesten daha çok üzülüyorum!


Whatsapp ile paylaş
Tatlıses'in K.Iraklı ortağı Rojdi Sait konuştu

Tatlıses'in K.Iraklı ortağı Rojdi Sait konuştu

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'e silahlı saldırı sonrası gözler Iraklı ortağı Rojdi Said'e çevrildi. İddilara tepki gösteren Said, 10 bin konutluk 'Cennet Bahçesi' projesinde ortak olduğu İbrahim Tatlıses'e yönelik saldırıyla ilgili: 'Ben herkesten daha çok üzülüyorum. Benim servetim Tatlıses'e feda olsun. Yeter ki abim sağlığına kavuşsun' dedi.

Tatlıses'in K.Iraklı ortağı Rojdi Sait konuştu

IRAK'IN EN ZENGİN KİŞİLERİ ARASINDA

Milliyet gazetesinden Namık Durukan'ın haberine göre; Devlet Başkanı Celal Talabani'ye yakın olduğu öğrenilen Rojdi Sait, Irak'ın en zengin kişileri arasında gösteriliyor. Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin'in oğulları Uday ve Kusay ile ortaklık yapan ve sonrasında Mısır'a kaçan Rojdi Sait bir süreden Erbil ve Süleymaniye kentlerinde büyük yatırımlara imza attı. Sait, iki yıldır Tatlıses'le bölgede toplu konut, büyük inşaat yatırımları, bingo gibi piyango oyunları ve demir fabrikası dahil bir çok alanda ortak yatırımlara girişmişti. Rojdi Sait ile Tatlıses arasındaki ortaklık bir süre önce bozulmuştu. Sait ise saldırı ile ilgili bir ilgisinin olmadığını belirterek, şöyle konuştu:"Geçen hafta İstanbul'da birlikteydik. Ben ve misafirlerim Tatlıses Show'a katıldık. Ardından misafirlerimizle birlikte Tatlıses Kebap'ta yemek yedik. Irak'ta gerçekleştireceğimiz yeni projeleri konuştu. Hatta, ortağımız Abdulkadir Talabani Bey, Tatlıses'e Nissan bir cip hediye verdi. Tatlıses bu hafta sonu Erbil'e gelecekti. Ertelediğimiz İbo Bingo Şans oyunlarını yeniden başlatacaktık."

SADECE ORTAĞIM DEĞİL, AĞABEYİMDİ

Rojdi Sait, Tatlıses'le ortaklığının sona erdiği iddialarını da reddederek, "Tatlıses'le bir çok alanda ortak projelerimiz vardı. Ortağım değil aynı zamanda bir ağabeyimdi. İbrahim Bey ile sadece iş değil ailece yakındık. Saldırıyı duyar duymaz gece uyuyamadım. Saldırıdan sorumlu tutulmam beni derinden sarstı. Aramızda bir husumet yok. İbrahim Bey'in sağlığına kavuşması için servetimi feda ederim" dedi.

TATLISES: ORTAKLI İŞ YAPTIĞIM İÇİN UYUYAMIYORDUM

İki hafta önceki Beyaz Show'da Tatlıses, Irak'ta özellikle Erbil'deki iş yaptığı ortağı Rüşdi Said ile yollarını ayırdığını söyledi. Irak'ta girdiği piyango ihalesinin yanı sıra Süleymaniye ve Erbil'de iş yapmaya başladıkları Said'e avukatı kanalıyla ihtarname çektiğini belirten Tatlıses, "İlk kez ortaklı iş yaptığım için sabahlara kadar uyuyamıyordum. En sonunda dedim ki, biz bu işi tatlılıkla bitirelim ama bu demek değil ki, Erbil'deki inşaatlar bitmeyecek. Söz verdim, söz vermek başka bir şeye benzemiyor" demişti.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir