Petrol
111.49
2.19%
Euro
17.5206
-1.72%
Dolar
16.5386
-2.05%
Altın
969.58
-2.27%
Borsa
2529
-0.97%
Bitcoin
348.297
-3.53%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri

  Okuyucuları için çalışmalarını titizlikle sürdüren Ensonhaber ekibi, iPhone uygulamasına getirdiği özelliklerle kullanıcılarını memnun etti.
  • Haber Merkezi
  • 15.04.2017 - 10:37
  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri

  App Store'da 'Haberler' kategorisinde; en çok indirilen üçüncü uygulama olan Ensonhaber.com'un iPhone uygulaması, yapılan güncellemelerle geliştirilmeye devam ediyor.

  İNDİR PAYLAŞ ÖZELLİĞİ

  Yayınlanan son güncelleme, kullanıcıların birçok sorununu giderdi. Akıllı telefon kullancılarının en büyük sorunlarından biri olan video indirme, artık Ensonhaber'in iPhone uygulması ile çok kolay. Üstelik ücretsiz!

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri #1

  Ensonhaber.com'un iPhone uygulamasına gelen yenilikler, bu müthiş özellikle de sınırlı değil. Artık haber kanallarını canlı takip etmek isteyenlerin adresi de bu uygulama olacak!

  CANLI YAYINLARI TAKİP ET

  Ensonhaber uygulamasına giren kullancılar, "Diğer" sekmesinden "Haber Kanalları" kategorisini seçerek birçok haber kanalını canlı takip edebilecek.

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri #2

  GÜNDEMDEN GERİ KALMAYACAKSINIZ

  Güncellenen uygulamadaki özellikler canlı yayın özelliğiyle de bitmiyor... Gün içerisinde haberleri takip edemeyen kullanıcılar "Diğer" sekmesinden ulaşacakları "Bildirimler" kategorisinden günün tüm önemli haberlerine ulaşabilecek.

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri #3

  REKLAM İSTEMEYENLER İÇİN

  Habere bakış açısıyla farkını ortaya koyan, manşetleriyle okuyucusunu gülümsetirken düşündüren Ensonhaber'in reklamsız seçeneği de mevcut.

  Uygulamada "Diğer" sekmesine giren kullanıcılar, "Reklamsız versiyonu satın alın" ile kolaylıkla Reklamsız Ensonhaber'i satın alabilir.

  YAZI BOYUTUNU KENDİNE GÖRE AYARLA

  Haber okurken yazı boyutunun büyütülmesi de artık mümkün! Yine, okuyucuları için müthiş özelliklerin sunulduğu "Diğer" sekmesine giren kullanıcılar, ayarlara girerek yazı boyutlarını istediği seçeneğe getirebilir.

  Ayrıca; uygulamanın ana sayfa yenileme süresi de buradan değiştirilebilir.

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri #4

  DİĞER UYGULAMALARIMIZ

  Ensonhaber.com'un çatısı altında kurulan Kadın ve Kadın, KralSpor ve Videonuz uygulamasına da kolaylıkla "Diğer" sekmesinden ulaşabileceksiniz.

  Ensonhaber iPhone uygulamasının müthiş özellikleri #5

  Ensonhaber'in iPhone uygulamasını indirmek ya da gerekli güncellemeleri yapmak için buraya tıklayın


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir