Euro
15.4941
1.04%
Dolar
13.6469
1.56%
Altın
797.5730
1.46%
Borsa
1,979.83
-5.08%
Bitcoin
573.255
-0.64%
5ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 5 C

  Google kendi messenger uygulamasını yayınladı

  Mobil platformlarda mesajlaşmanın ciddi yükselişi sonrası, Google da kendi messenger uygulamasını yayınladı.
  • 13.11.2014 - 10:55
  Google kendi messenger uygulamasını yayınladı

  google

  Klasik SMS ve MMS gönderim uygulaması olan Messenger uygulamasını geliştiren Google, pratik kullanıma sahip başarılı bir SMS ve MMS uygulaması geliştirdi.

  HANGOUTS GİBİ BAŞARILI OLABİLİR

  Basitçe incelendiğinde material tasarımın da bulunduğu uygulama, rengarenk görünümüyle bilindik SMS ve MMS gönderimleri için geliştirilmiş gözüküyor. Hangouts uygulaması ile başarılı görüntülü görüşme ve mesajlaşmayı sağlayan Google, aynı başarıyı SMS ve MMS gönderim uygulaması Messenger'da da elde edebilir. Zira uygulama hem küçük boyutlu, hem de çok hızlı çalışıyor.

  Google kendi messenger uygulamasını yayınladı #2

  GÖSTERİŞLİ BİR GÖRÜNÜME SAHİP

  Ayrıca uygulamada Google'ın not alma uygulaması Keep'e benzer şekilde, istediğiniz mesajları üzerine basılı tutarak arşivleyebiliyor ya da silebiliyorsunuz. Son olarak gönderenin resmi üzerine tıklayarak, eğer kişi rehberinizde değilse, açılan popup ekranını kullanarak kolayca rehberinize ekleyebiliyorsunuz. Gösterişli görünüme sahip olan Messenger uygulaması, Android Jelly Bean'den itibaren kullandığımız klasik SMS ve MMS gönderim uygulamasının pabucunu dama atacak gibi görünüyor.

  OLUMLU YORUMLAR ALIYOR

  Kısa süre önde yayınlanan uygulama şu ana dek 5-10 bin arasında kullanıcı tarafından deneyimlenmiş ve yaklaşık 450 kullanıcının oyu ile 4.6 gibi iyi bir puan elde etmiş. Pek çok kullanıcının olumlu yorumunu alan Messenger uygulaması, Android 4.1 Jelly Bean ve üzeri sürümlere sahip Android cihazlarda kullanılabiliyor.


  Görüş Bildir