Euro
15.2716
0.84%
Dolar
13.4717
0.71%
Altın
793.5920
0.46%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
0
0.00%
-1ºC
İstanbul
Hafif kar -1 C

  Samsung altın kaplama TV üretti

  Samsung yaptığı duyuru ile birlikte özel üretim, 78 inç boyutlarındaki kavisli Ultra HD televizyonunu tanıttı.
  • 14.11.2014 - 09:38
  Samsung altın kaplama TV üretti

  Samsung altın kaplama TV üretti #1

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung özel bir hayır kuruluşu için 78 inç boyutunda, arka yüzü tamamen altın ile kaplı, hafif kavisli Ultra HD bir TV üretti.

  CİHAZDA ÖZEL ÇİZİMLER VAR

  Dünya üzerinde sadece tek bir şanslı kişinin sahibi olabileceği bu özel televizyonun büyük kısmı tamamen altın alaşımı ile kaplanmış. Altın vernik karışımı bir madde ile kaplanan cihazın üzerinde özel çizimler de yer alıyor.

  Samsung altın kaplama TV üretti #2

  OTTCHİL TEKNİĞİ İLE SÜSLENDİ

  Hong Kong'da gerçekleştirilecek özel bir hayır etkinliği için özel olarak hazırlatılan ürün 20 Kasım tarihinde talihli alıcısına kavuşacak. Güney Koreli sanatçı Sung Yong Hong tarafından Kore'nin özel vernik boyama tekniği olan Ottchil ile süslenen 78 inç'lik UHD cihaz arka yüzünde Neolitik çağdan kalma bir çizim anlayışına ev sahipliği yapıyor. Bu boyama tekniği ise özel şeyleri korumak ve saklamak için kullanılmış.

  Samsung altın kaplama TV üretti #3

  AÇIK ARTTIRMA İLE SATILACAK

  Samsung en önemli anıları ve mutlulukları saklamak temasını kullanmak istediklerini belirtirken, altın vernik kaplamalı arka yüzeyde sinema tarihinin en önemli filmlerinden ikonik görüntüler kazınmış.Hong Kong'da gerçekleşecek ön sunum sonrası açık artırma ile satılacak bu özel televizyonun rekor bir fiyata alıcı bulması bekleniyor.

  Samsung altın kaplama TV üretti #4


  Görüş Bildir