Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.562
0.14%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Swarm'a direkt mesaj özelliği geldi

  Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulaması Swarm'a, direkt mesaj özelliği geldi.
  • 15.03.2015 - 16:33
  Swarm'a direkt mesaj özelliği geldi

  swarm

  Foursquare geçtiğimiz yıl uygulamasını ikiye bölmüştü. Kendi adıyla yoluna bir mekan keşfetme, mekan yorumları ve puanlamalarının yer aldığı bir mecra olarak devam ederken, ortaya çıkan yeni uygulama Swarm ise kullanıcıların daha sosyal yönünü ortaya çıkarma amaçlı konumlandırılmıştı.

  YENİ ÖZELLİKLER

  Tüm check-in olma gibi özellikler Swarm uygulamasına aktarılırken, Swarm, ‘Plans’ sekmesi gibi getirdiği bazı yeni özelliklerle de kullanıcıların birbiriyle buluşmasını sağlamayı amaçlıyordu.

  BÜYÜME HIZLANDI

  Foursquare ve Swarm ayrımından itibaren her ne kadar uygulamaya olan ilgi ülkemizde sorgulanmaya başlamış olsa da Foursquare, Swarm tarafında geliştirmelere devam ediyordu. Hatta yapılan açıklamara göre büyüme daha da hızlanmıştı.

  Swarm a direkt mesaj özelliği geldi #2

  ÖZEL MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİ

  Son güncellemeyle birlikte Swarm’a özel mesajlaşma özelliği getirildi. Daha önce kullanıcılar profillerine telefon numarası ekleyebiliyor ya da Facebook hesabını bağlayabiliyor, böylece iletişim uygulama dışından sağlanarak bir sosyal rehber görevi de görüyordu.  Ancak artık gelen özel mesajlaşma sayesinde tüm kullanıcılar birbirine mesaj atabilecek.  Böylece ‘Plans’ sekmesi de tarihe gömülmüş oldu.

  Bundan böyle kullanıcılar herkese açık değil sadece istediği kişi ya da kişilere plan sorup, özel mesaj aracılığıyla konuşabilecek.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir