Euro
11.1375
1%
Dolar
9.5234
0.46%
Altın
552.05
0.75%
Borsa
1.522
0.18%
Bitcoin
588.608
4.62%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Uçuşlarla ilgili bilgiler artık akıllı telefonlarda

  DHMİ Genel Müdürlüğünün mobil uygulamasıyla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri kullanıcılara ulaştırılacak.
  • 29.01.2015 - 14:16
  Uçuşlarla ilgili bilgiler artık akıllı telefonlarda

  dhmi

  Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğünün mobil uygulamasıyla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri cep telefonu kullanıcılarına ulaştırılacak.

  Kullanıcılar, ayrıca havalimanlarının pist, apron, taksi yolu, günlük meteorolojik ve genel durum bilgilerinden de haberdar olacak.

  TAMAMEN ÜCRETSİZ

  DHMİ Genel Müdürlüğünün internet sitesindeki duyuruya göre, kuruluşun mobil uygulaması, AppStore, Android ve Windows Markette yayınlandı. Kullanıcılar, kendi işletim sistemlerine uyumlu hazırlanan uygulamayı ücretsiz olarak cihazlarına indirebilecek. DHMİ Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı programcıları tarafından hazırlanan uygulamada, kuruluşla ilgili haber, video ve duyurular okunup izlenebilecek.

  KULLANICILARA ANLIK BİLGİ GİDECEK

  Uygulamayla uçuşların gerçekleşme, gecikme, iptal gibi anlık durum bilgileri kullanıcılara ulaştırılacak. Bunun yanı sıra havalimanlarının pist, apron, taksi yolu, günlük meteorolojik ve genel durum bilgilerinden de kullanıcılar haberdar olacak.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir