taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8492
6.5182
1484.68
97324
279.333
48147.27

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

Güldür Güldür Show'un ünlü oyuncusu Özgün Aydın'ın, bindiği takside sürücüyü darbettiği iddia edildi. Olayda yardıma gelen başka bir taksi sürücüsünün de bıçaklandığı öne sürüldü.

İHA | 11.02.2019 - 17:03..
Whatsapp ile paylaş

Olay, dün gece saatlerinde Kadıköy’de meydana geldi. İddiaya göre, Kadıköy Hasırcıbaşı Caddesi üzerindeki taksi durağından arkadaşlarıyla birlikte taksiye binen ünlü oyuncu Özgün Aydın, karşıya gideceğini söyledi. Kısa bir süre gittikten aracı durdurarak araçtan inen Özgün Aydın, tekrar taksiye doğru yöneldi.

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

TELEFONUNU GASBETTİLER

Araçtan indiği esnada aracın kapı lastiğinin düştüğünü gören şoför, lastiği yerine taktığı esnada oyuncu Özgün Aydın ile kısa bir süre sözlü tartışma yaşadı. Sonrasında ise Özgün Aydın ve arkadaşları, taksi sürücüsünün telefonunu gasbetti.

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

ARKADAŞINDAN YARDIM İSTEDİ

Yaşanan olay sonrası taksi sürücüsü Yakup Koca, diğer telefonuyla arkadaşından yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen arkadaşı İlker İlter ise bıçaklı saldırıya uğradı. Çevredeki vatandaşlar, araya girmeye çalışsa da başarılı olamayınca, durum polis ekiplerine haber verildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri tarafından güçlükle yatıştırılan taraflar, karakola götürüldü. Yakup Koca ve bıçakla yaralanan arkadaşı İlker İlter ise hastaneye gitti. Bıçakla yaralanan İlter’in eline dikiş atıldı.

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

TEHDİT ETTİ

Olay sonrası taksi şoförü Yakup Koca, bıçakla yaralanan İlker İlter ve ünlü oyuncu Özgün Aydın, birbirlerinden şikayetçi olmak için karakola gitti. Karakolda taksi sürücüsüne tehditler savuran oyuncu Özgün Aydın’ın, o anları kameraya yansıdı. Ünlü oyuncu taksi sürücüsüne el işareti yaparak, "Sen yandın." dedi.

Özgür Aydın'a taksi şoförüne darp iddiasıyla gözaltı İZLE

YARALANAN ŞOFÖR OLAYI ANLATTI

Olayda yaralanan taksi şoförü İlker İlter, saldırı anını şu ifadelerle aktardı:

“Arkadaşım beni aradı, 'İlker yetiş sıkıntı var’ dedi. Buraya geldiğimiz de anladık tiyatrocu olduklarını. Aşırı derece alkollüler. Telefonunu almışlar elinden, onu öğrendim. 'Sen ne yapıyorsun?' diye üstüne gidince, o esnada üstüme saldırdı. Elinde olan aleti her tarafımıza salladılar. Elimde 6 tane dikiş var. Böyle bir alkol içme, böyle bir rezillik yok. Tiyatrocu dediğin adam saygın insanlar oluyor."

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

"KAFASI GÜZELDİ, NE SÖYLEDİĞİNİ BİLMİYORDU"

Oyuncu ile tartışan ve darbedildiği iddia edilen taksici ise yaşananları şu şekilde anlattı:

“Kadıköy Hasırcıbaşı'ndan taksiye bindiler. 'Yoğurtçu Parkı' dediler. Bende 'Yoğurtçu Parkı az ileride. 10 adım giderseniz.' dedim. Dediler ki 'Yok, biz taksiye bineceğiz.' Yolda giderken 'Nerede ineceksiniz?' diye sordum. İsmini sonradan öğrendim. Özgün denen arkadaşı, ben arabaya bindiğinde tanıyamadım. Galiba oyuncuymuş. Kafası da güzeldi, ne söylediğini bilmiyordu. 'Nerede ineceksiniz?' dedim. O da ‘Burada’ dedi. 3 kişilerdi zaten. Arabadan indiler. Sonra ikisi birlikte arabaya tekrar geldiler. Özgün önde otururken, bu sefer arkaya geçti bayanın yanına.  O arada araçtan inerken ayağı takıldı, camın lastiği çıktı arabanın. Dedim ki 'Giderken üşümeyin, karşıya geçeceğiz orayı takayım' dedim.

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

POLİSE DE SALDIRDI

Yüzüme baktı, o esnada kapıyı direk koluma çarptı. 'Canımı yaktın, kolum kırıldı, neden böyle yapıyorsun?' dedim. O da bana ‘Sen kimsin? Benimle böyle konuşuyorsun. Ne zannediyorsun kendini. Benim kim olduğumu biliyor musun?’ şeklinde konuşmaya başladı. Bende dedim ki, 'Lütfen bu araçtan iner misiniz? Ben sizi götüremeyeceğim.'  Diğer arkadaşı indi. Geldi gırtlağıma yapıştı. O esnada polisi arayacaktım, telefonumu aldı arayamıyorum. Oradaki insanlar toplandı, beni kurtarmaya başladı. Ondan sonra onlara da tehditler savurdu. Bende diğer telefonla İlker arkadaşımı aradım. O da hemen geldi. Ona da saldırdı. Elinde bıçak vardı. Polis geldi, polise de saldırdılar. Olay bu."

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Oyuncu Özgün Aydın, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı. Aydın'ın açıklaması şu şekilde:

Ünlü oyuncu Özgün Aydın taksiciyi darbetti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir