Petrol
112.54
0.45%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
482.694
0.08%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Ankara'da kaza sonrası tekmeli yumruklu kavga

  Ankara'da beton mikserinin alt geçide sıkışmasıyla oluşan kazanın ardından başka bir kaza daha meydana geldi. Kaza sonrasında sürücüler arasında tekmeli yumruklu kavga çıktı.
  • 17.08.2014 - 12:02
  Ankara'da kaza sonrası tekmeli yumruklu kavga

  Ankara da kaza sonrası tekmeli yumruklu kavga #1

  Ankara’nın Mamak ilçesinde beton mikserinin banliyö alt geçidine sıkışmasıyla oluşan yoğun trafikte başka bir trafik kazası daha meydana geldi. Otomobil ile kamyonetin karıştığı maddi hasarlı trafik kazası sonrasında tekmeli yumruklu kavga çıktı.

  ANKARA'DA KAZADAN SONRA SÜRÜCÜLER BİRBİRİNE GİRDİ

  BETON MİKSERİ GEÇİDİN GİRİŞİNE SIKIŞTI

  Olay, Mamak Caddesi üzerindeki banliyö alt geçidinde meydana geldi. Özel bir inşaat firmasına ait beton mikseri, Kayaş-Sincan Banliyö treninin üstünden geçtiği 3 metre yüksekliğindeki alt geçitten geçmeye çalışınca geçidin girişinde sıkıştı.

  Ankara da kaza sonrası tekmeli yumruklu kavga #2

  TEKMELİ YUMRUKLU KAVGA

  Alt geçide sıkışan beton mikseri nedeniyle oluşan yoğun trafikte başka bir kaza daha yaşandı. Arkadan gelen bir otomobil kamyonete arkadan çarptı.
  Maddi hasarlı kazanın ardından sürücüler arasında yaşanan tartışma tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü.

  KAVGAYI POLİS EKİPLERİ AYIRDI

  Hızını alamayan otomobil sürücüsü ve yakınları, kamyonet sürücüsüne tekme tokat saldırmaya başladı. Bir anda 4 kişinin arasında kalan kamyonet sürücüsü kendini elindeki şerit metreyle savunmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Kavgayı olay yerine gelen polis ekipleri ayırdı. Canını zor kurtaran kamyonet sürücüsü daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir