Bebek odasına gizli kamera koydu, hayatının şokunu yaşadı! Meğer her gece...

Belçika'da yaşayan bir çift, bir yaşındaki çocukları Amy'nin yanlarında uyurken çok ağladığını, ancak başka bir odada köpekleriyle uyurken çok daha sessiz olduğunu fark etti.

İlk bakışta, bu harika görünüyordu. Çok daha az huzursuz geceler geçirdiler ve her zaman çok sevecen ve sadık olduğu için köpeklerine çocukları konusunda güvendiler.

Ama hiçbir anlam ifade etmiyordu. O odada neler dönüyordu? Kızları neden bu kadar sessizdi? Çift öğrenmek istedi, bu yüzden odaya gece boyunca kayıt yapacak bir kamera yerleştirdiler. Çift olanları görünce şoke oldu. Bakın kamera kayıtlarında ne buldular!

Kamera kayıtlarıyla hayatlarının şokunu yaşadılar

Köpek, sadık ve sevecen bir köpekti. Ailenin en yeni üyesinin varlığına çok çabuk alışmıştı ve çocuğa karşı büyük bir şefkat gösteriyordu.

Amy'ye küçük bir yavrusu gibi davranırdı. Ona en sevdiği oyuncakları getirir ve sürekli onunla oynamak isterdi. Ailesi onu yatak odasına her götürdüğünde, o takip eder ve gece boyunca nöbet tutardı. Ama en şaşırtıcı olan, Amy'nin köpekle aynı odada uyurken ağlamamasıydı.

Sebebi şoke etti

Amy gün içinde ne zaman ağlasa, köpek onu güldürmeye başlardı. Çocuğu sevdiği belliydi. Ancak çift, uyurken odada ne yaptığını öğrenince gözlerine inanamadı.

Çift, o yatak odasında olup bitenlerle son derece ilgilendi ve bu yüzden mağazaya gidip bir kamera aldılar. Gece görüşü ile geldi, bu yüzden gece boyunca kayıt yapabilecekti. Kamerayı yatak odasına yerleştirdiler ve uyudular.

Ertesi sabah görüntüleri izlemeye karar verdiler. Sabah 4:10 civarında olağanüstü bir şey yaşandı. Köpek yatağın yanında mışıl mışıl uyuyordu ama Amy'nin ağlamasıyla uyandı. İlk başta o da neler olup bittiğini bilmiyor gibiydi, bu yüzden odayı hızlıca kontrol etti. Hiçbir tehlike yok gibiydi. Ama yine de çocuk ağlıyordu.

Köpek, Amy'ye yaklaştı ve iki ayak üzerinde durdu. Her iki patisini de yatağın üstüne koydu ve yalamaya ve başını Amy'nin yüzüne çarpmaya başladı. Belli ki onu teselli etmeye çalışıyordu ve işe yaradı! En azından bir süreliğine. Sonra ağlama devam etti. Köpek nihayet Amy'nin neden ağladığını anlayınca hemen harekete geçti.

Daha sonra köpek odadan çıktı ve ağzında bir şeyle odaya geri döndü. Köpek, Amy'nin biberonunu taşıyordu ve herkesi şaşırtmıştı. Amy'nin aç olduğunu anladıktan sonra onu almak için mutfağa gitmişti. Çift gözlerine inanamadı. Köpekleri, birlikte yaşadıkları uzun yıllardan sonra bile onları şaşırtmayı başardı.