Bu burçlar hem ilişkide hem evlilikte dikiş tutturamıyor! İşte aşktan yana şansı olmayan burçlar

Astroloji ve burçların hayatımızın pek çok alanında etkisi bulunduğu bilinmekte. Kimi burcun insanları doğuştan ve yapısı gereği daha şanslıyken, kimi burç ise kısmet konusunda sıkıntılar yaşayabiliyor. Özellikle bazı burçların insanları arka arkaya pek çok ilişkide sıkıntı yaşayabiliyor. Aşkta çok kez kaybeden burçları sizin için derledik. İşte sevgiden yana şansı olmayan listesi...

Bu burçların aşktan yana şansı yok!

Balık Burcu:

Duygusal yapısıyla bilinen Balık burcu insanları, burçlar kuşağının en duygusal insanları olarak bilinir. Hem duygusal hem fedakar olan bu burcun insanları, aslında çift kısmetli olarak da bilinir. Çift kısmetli olmaları onlara çoğu zaman şans getirse de, fazla duygusallıkları genelde ve ilişkiler konusunda hayal kırıklığı yaşatabilir. Çünkü Balık burcu diğer burçlara nazaran ayakları en yere basmayan burçtur. Yanlış ilişkiler ve yanlış kişilere bağlanma konusunda Balık burcundan ünlüsü yoktur.

Boğa Burcu:

Hem çokça sahiplenici hem de sadık olan Boğa burçları, partnerlerini sıkmayı severler. Çünkü Boğa burçları değişiklikten hoşlanmaz ve sevgisini her daim fazlaca belli eder. Bu sebeple burçlar kuşağındaki en sık terk edilen burçlardan birisidir.

Koç Burcu:

Her işe kendisi koşan ve her şeyi yapan girişimci ruhlu Koçlar, ilişkide de ipleri eline almak isterler. Hayatlarının her alanında olduğu gibi aşkta da lider olmak isteyen Koç burçları kimi zaman partnerlerini fazla boğabilir veya öfke patlamaları yaşayabilir. Bu sebeple Koçlar da aşkta pek yüzü gülmeyen burçlardandır.

Akrep Burcu:

Akrep burcu insanları derin insanlardır. Oldukça duygusal ve derinden seven bu su burcu insanları, çok değer vermelerinden kaynaklı kaybetmeye mahkumdurlar. Sevdiği için saçını süpürge eden ve sessiz sakin bir kişiliğe sahip olan Akrepler, ayrılık acısını kolay atlatamaz. Öyle ki kimi Akrep burcu partnerinden intikam dahi alabilir.