Euro
10.12
-0.4%
Dolar
8.6249
-0.46%
Altın
492.09
0.1%
Borsa
1.386
-0.45%
Bitcoin
365.936
-4.38%
19ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 19 C

  Giresun'da öğrenci velisi okul müdürünü dövdü

  Giresun'un Tirebolu ilçesinde, Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu Müdürü, bir öğrenci velisi tarafından darp edildi.
  • İHA
  • 07.05.2015 - 09:41
  Giresun'da öğrenci velisi okul müdürünü dövdü

  Giresun da öğrenci velisi okul müdürünü dövdü #1

  Gireun'da bulunan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan İlköğretim Okulu'nun müdürü Ömer Göbel, odasına giren öğrenci velisi tarafından darp edildi.

  MÜDÜR HASTANEYE KALDIRILDI

  Ayağı kırılan ve vücudunun çeşitli yerlerinde morarmalar ve şişlikler oluşan Göbel, Tirebolu Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

  Giresun'da öğrenci velisi okul müdürünü dövdü VİDEO

  "AYAĞIMDA KIRIK ŞÜPHESİ VAR"

  Çekilen MR'ın ardından Tirebolu Devlet Hastanesi'ne gönderilen Göbel yaptığı açıklamada, "Odamda bir velinin saldırısı sonucu ayağımda kırık şüphesi var. Odamdayken ailesini dışarı çıkardı. Ben de saldıracağını tahmin etmemiştim ama ailesi dışarı çıkar çıkmaz saldırdı. Şu an için bir kırık şüphesi var, yüzde morarma ve şişlikler var. Tabii sonucu daha sonra belli olacak" dedi.

  "GEREKEN YAPILACAK"

  İl Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt ise olayı kınadıklarını ve gerekeni yapacaklarını söyledi. Velinin Müdür Ömer Göbel'e saldırı anı, güvenlik kamerasına yansıdı. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir